Admi sifresini nasıl kaldırabilirim

xdersf
18-04-2013, 14:42   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

ARKADAŞLAR BABAM SİFRE KOYDU 2 OTURUM VAR KENDİ KULLANDIĞINI NORMAL ÖBÜRÜNÜ ADMİN YAPTI 2 SİNİNDE SİFRESİNİ BİLMİYORUM CMD AÇILMIYOR EXE OLARAK KAYITLI BAT YAP DEDİM ADMİNİN SİFRESİNİ İSTEDİ OLMADI NE YPACAĞIM

Sistem Bilgilerim
Splendor
18-04-2013, 14:50   |  #2  
Splendor avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 5
73 mesaj

işletim sistem'in xp ise güvenli modda başlat kullanıcı adı girmen gerekirse administrator de şifresi yoktur büyük bi ihtimalle ondan sonra sisteme giriş yapabilirsin yönetici olarak

win7 de anca kurtarma cd si ile açabilirsin ancak şifreler sıfırlanıcağı için pc ye geçtiğin anlaşılır 3:)

xdersf
18-04-2013, 14:57   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

VİSTA HOME PREMİUM KULLANIYORUM  ADMİNASTRATORUN SİFRESİ VAR OLMASA GİRERİMDE :(

Splendor
18-04-2013, 15:06   |  #4  
Splendor avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 5
73 mesaj

Yanlış yönlendirmeyi istemem ama linux yüklü bi cd takarsan verileri değiştirmeden farklı bi işletim sistemiyle bilgisayarı açabilirsin sanırım.

LvvNt
18-04-2013, 16:31   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 22
387 mesaj
Alıntı: xdersf  
ARKADAŞLAR BABAM SİFRE KOYDU 2 OTURUM VAR KENDİ KULLANDIĞINI NORMAL ÖBÜRÜNÜ ADMİN YAPTI 2 SİNİNDE SİFRESİNİ BİLMİYORUM CMD AÇILMIYOR EXE OLARAK KAYITLI BAT YAP DEDİM ADMİNİN SİFRESİNİ İSTEDİ OLMADI NE YPACAĞ
bu konuda babanı ikna etmek daha kolaydır derim. Eğer ikna edemem dersen Splendor'un dediği gibi bir live Linux ile boot yap sonra Hirens Boot'u indir. Orada şifre bulucu vardı ama sanırım o da şifreyi kırıyor.
Alıntı: Splendor  
Yanlış yönlendirmeyi istemem ama linux yüklü bi cd takarsan verileri değiştirmeden farklı bi işletim sistemiyle bilgisayarı açabilirsin sanırım.