Administrator size izin vermelidir hatası yardım !

Elche
12-04-2013, 13:42   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Selamun aleykum. Bu sorunu 3-4 gündür çözemedim. sorunun nasıl oluştuğunu neler yaptığımı ayrıntılı olarak anlatmak istiyorum.

Windows sürüm'üm Starter idi, bunu windows 7 nin kendi özelliği ile ultimate yaptım. ertesi sabah bu administrator size izin vermelidir hatası ile karşı karşıya geldim.Bazı konulardan araştırdım bütün sorunu çözebilecek ayarları denetim o ayarları yapmaya bile izin istiyor.sorunu düzeltmeye çalışırken bazı dosyalarıda bozdum gibime geliyor.

Sorunum tam olarak şu : Ben D:\ sürücüsünden herhangi bir dosya silmek istiyorum haliyle Administrator size izin vermelidir hatası  alıyorum. Bazı yolları izledim örneğin D: sürücüsü " Özellikler \ güvenlik \ gelişmiş \ ws ws gibi şeyleri denedim ama hiç bir şekilde bu sorunu çözemedim C:\ diskinin de güvenlik ayarlarını bozdum . Bu konu hakkında yardım edebilecek arkadaşlara Teşekkür Ederim Yardımlarınızı bekliyorum . Stres yaptı bu bende :/

murat5038
12-04-2013, 13:51   |  #2  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj

Windows starterdan yükseltme yapmışsınız Bunun birçok nedeni var ilk olarak Formatı tekrar atıp d: sürücüsündeki Dosyaların hepsinde yapıyorsa everyone a tam yetki ver d: sürücüsünden sonra Tekrar dene ama ilk önce normal silmeyi dene.

Yükseltme yapmadan önceki izinler yükselttikde sonra ek kullanıcılar arttığı için izin istiyor.

Elche
12-04-2013, 14:01   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

Tam olarak format denemez,format bile değil windows'un kendi özelliği olan tam olarak hatırlamıyorum upgrade diye bişi.ürün anahtarı girdim 1 dakika bile sürmedi ultimate oldu starter'dan ultimate yaptı hepsi bu.

murat5038
12-04-2013, 14:29   |  #4  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
6,682 mesaj

Biliyorum yükseltme işde o.Format atarken serial soruyor ise o yükseltme yaptığın seriali gir öyle kur.Eğer sormaz ise formatattıkdan sonra Silemediklerini vs yap sonra yükseltme yaparsan yap o arada bir program yükleme.

Elche
12-04-2013, 14:50   |  #5  
OP Taze Üye
3 mesaj

Dediklerinden bişi anlamadım. format CD side yokki format atayım. bu nasıl bir sorundur nerden yükselttim off.

murat5038
12-04-2013, 15:07   |  #6  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
6,682 mesaj

Anlamayacak bişey yok upgrade yükseltme dir güvenli moda girip birde dene silmeyi.Veya Linux live cd indir onunla sil.Bu işleri bilmiyorsan uğraşma ver bi bilene veya bilgisayarcıya bilmediğin işlere girmemen lazımdı.