adsl yardım

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
notyet
21-07-2005, 10:33   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

selam arkadaşlar.speed usb adsl modemim var.sadece usb bağlantısı var ethernet yok.ve internete bağlanabi,lmek için bilgisayarı her açtıktan sonra normal dial-up bağlantı gibi kısayola tıklayıp bağlan demek zorundayım.oysaki ethernet modemlerde sürekli bağlantı olduğu için bilgisayarı açınca hiçbirşey yapmadan direk internet bağlantınız oluyor.ben sahip olduğum bu modemle o şekilde bir bağlantı oluşturamaz mıyım.illaki herseferinde bağlan mı demeliyim?yardımınız için şimdiden teşekkürler

Kapalı Hesap (8034)
24-07-2005, 11:29   |  #2  
Kapalı Hesap
237 mesaj

adsl bilgisayarı açtığından beri çalışmaya başlar sürekli dial-up gibi bağlanman gerekmez mesela bir oyunda internette multiplayer oynacağın zaman direk girmen yeter

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (9166) ~ 24 Temmuz 2005 11:31
alkem
26-07-2005, 13:58   |  #3  
Yeni Üye
25 mesaj

Tabiki hayır...
Bunun için aşağıdaki linkdeki programı indir ve kur.

183 KB'lık bu programı kurduktan sonra yapmanız gereken, ayarlar bölümünden (settings) ADSL bağlantınız için kullandığınız çevirmeli bağlantıyı göstermek ve ayarları kaydedip çıkmak. Bilgisayarınızı her açtığınızda bu programın çalışmasını ayarlamak için ise, "Başlat" menüsündeki "Startup" veya "Başlangıç" klasörünün içerisine CiDial programının kısayolunu yerleştirin. Program kendisini "Program FilesCiDial" klasörü altına kaydediyor.

Son Düzenleme: alkem ~ 26 Temmuz 2005 13:59
notyet
26-07-2005, 20:24   |  #4  
OP Taze Üye
11 mesaj

tesekkur ederim bu verdiğin CDiAL programı gerçektende güzel ama serialini biryerde bulamadım.sende var mı?