Ah şimdi İstanbul'da olmak vardı anasını satayım!

netkili
17-10-2012, 17:24   |  #1  
netkili avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
21 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eki 2012

İstanbul.. Yeryüzünde en çok merak edilen, yerli yabancı birçok şairin mısralarında yer bulmuş koskoca bir metropol. İstanbul deyince de akla ilk gelen yerlerden biri, herkesin uğrak mekanı İstiklal Caddesi. Şu anda orada şöyle bir yürüyüş yapmak bile insana ne büyük haz verir değil mi? Ya da bir cafenin üst katına çıkıp kahvenizi yudumlarken caddede yürüyen insanları seyretmek. Gözlerinizi kapatıp iç geçirerek "ah keşke..." dediğinizi duyar gibi oluyorum. O zaman size güzel bir haberim var!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi güzel bir projeye imza atmış ve az önce bahsettiğimiz hayalimizi kısmen de olsa gerçekleştirme şanısını bizlere sunmuş. Bu proje kapsamında İstiklal Caddesi'nin merkezi bir noktasına kurduğu kamera ile canlı olarak caddeyi bize izleme olanağı sunmuş. Eğer siz de bir İstanbul hayranıysanız ve biraz olsun hasret gidermek istiyorsanız bir fincan kahvenizi hazırlayın ve bu linki tıklayarak İstiklal Caddesi'ni, bir cafenin üst katındaki balkonda otururmuş gibi canlı canlı izlemenin keyfine varın.


Kaynak: Ah şimdi İstanbul'da olmak vardı anasını satayım diyorsanız?

Banned
17-10-2012, 22:15   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 23
939 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2012

İstanbul'da yaşayanlar şimdi böyle diyor: Ah şimdi Istanbul'dan kaçmak vardı anasını satıyim. Trafik ve yozlaşma şehiri mahvetti. Siz siz olun sakın istanbul'a gelmeyin.

okinkurt
17-10-2012, 22:27   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ara 2010

Beton yığını istanbul sizde kalsın ben doğada mutluyum şahsen .....