AHD Kamera Sistemleri ile Güvende Olun

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
artiguvenlik
23-02-2017, 10:29   |  #1  
artiguvenlik avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ara 2016

AHD Kamera Sistemleri ile Evinizde, İşyerinizde Güvende

AHD kamera sistemleri, uzun mesafeden, yüksek çözünürlükler ile görüntü alınmasını sağlayan, ileri teknoloji bir sistemdir. Güvenlik sistemleri içerisinde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmakta olan AHD kamera sistemleri, kullanıcılara uzaktan erişim imkanı veren bir yapıya sahiptir. Evlerde, işyerlerinde, okullarda, hastanelerde, otoparklarda ve istenilen tüm yaşam alanlarında kullanıma uygun olan AHD kameralar ile görüntü kaydı almak çok kolaydır. HD ve full HD çekim kalitesine sahip olan AHD kamera sistemleri sayesinde ortamdaki her ayrıntı, istenildiği düzeyde kayıt altına alınabilmektedir. Evlerin ve işyerlerinin korunması, denetlenmesi ve gözetlenmesi konusunda oldukça başarılı bir sisteme sahip olan AHD kameralar 720p ve 1080p gibi oldukça kaliteli çözünürlüklerde görüntü kaydı yapabilmektedir.

Güvenlik sistemleri içerisinde ön planda olan AHD kamera sistemleri ile evinizi ya da işyerinizi denetlemek ya da gözetlemek oldukça kolaydır. İnternet erişiminin kolayca entegre edilebildiği AHD kameralar ile farklı lokasyonlarda olsanız dahi evinizi veya işyerinizi kolayca takip edebilirsiniz. Farklı mesafelerdeyken bile cep telefonunuz ya da bilgisayarınız aracılığıyla kameralardan aktarılan görüntüleri anlık izleyebilir ya da görüntü kayıtlarına ulaşabilirsiniz. AHD kameralar sayesinde hırsızlık olaylarına karşı önlem almakla birlikte işyerinizde ve evinizde olan hareketliliği sürekli kayıt altına alarak, takip edebilirsiniz. Çalışanların işe giriş, çıkışlarının rahatlıkla takip edilebilmesi ya da gün içerisinde işyerinde olan hareketliliğin bilinmesini de AHD kamera sistemleri ile sağlayabilirsiniz. AHD kamera sistemlerini sadece hırsızlık olaylarına karşı alınan bir önlem olarak görmemek gerek. Kameraların bağlı bulunduğu ortamdaki her şeyin denetlenmesi ve korunması için genel bir güvenlik önlemi olduğunun fark edilmesi gerekir.

Kayıt sinyalleri, görüntü çözünürlükleri ve renk ayrımı oldukça kaliteli olan AHD kamera sistemleri aynı zamanda oldukça ekonomiktir. AHD kamera sistemleri analog kamera sistemleri ile benzer bir alt yapıya sahiptir. Bu bağlamda mevcutta yer alan CCTV analog kamera sisteminin bağlı olduğu kablolar üzerinden AHD kameraların kurulumları gerçekleştirilebilir. Kamera sistemlerinden sıkça tercih edilenlerden olan AHD kamera teknolojisine geçiş oldukça uygun maliyetlerle sağlanabilmektedir. AHD kameralar 500 metreye kadar görüntü alınabilmesini sağlamaktadır.

Uygun maliyetler ile evinizi, işyerinizi güvende tutmak ve görüntülemek için Artı Kamera’nın kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Aklınız evinizde veya işyerinizde kalmasın diye uygun fiyatlara sunulan AHD kamera sistemleri kampanyasıyla evinizi ve işyerinizi uzaktan takip edin. Kampanya kapsamında 8 adet 2MP gece görüşlü Bullet AHD kamera sistemleri ile kurulum yapılmaktadır. 3G ve 4,5G ile uyumlu olan AHD kamera sistemleri sayesinde cep telefonunuzdan ve bilgisayarınızdan istediğiniz her yerde kamera görüntülerine ulaşabilirsiniz. Dış alanda kullanılmaya uygun özellikteki kameralar, akıllı hareket algılama sistemine sahiptir. Kampanya dahilindeki dijital video recorder 8 kanal video, 4 kanal ses özelliğindedir. 6 adet array LED’e sahip olan sistem, gerçek zamanlı olarak 2MP görüntü kaydı alma ve izleme imkanı sunmaktadır. Kampanya dahilindeki AHD kamera sistemleri ile mevcut analog kameralarınızı da aynı kayıt cihazına bağlamanız mümkündür. Ayrıca mevcut kamera kablo alt yapısını değiştirmeden de 2MP HD görüntü almanız mümkündür. Artı Kamera AHD kamera sistemleri kampanyasından 795$ + KDV üzerinden, kapsamlı paket içeriği ve ücretsiz keşif imkanı ile uygun fiyatla yararlanabilirsiniz.

Kaynak: AHD Kamera Sistemleri ile Evinizde, İşyerinizde Güvende