Airties RT-104 ile iki pc internete bağlamak

ferroburak
15-05-2009, 19:47   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
145 mesaj

Airties RT-104 ile iki pc eşzamanlı internete bağlanabilir mi? Teşekkürler.

Not:Bir usb bir de ethernet girişi var, ethernet kablosu takılı olmasına rağmen modemde ethernet ışığı yanmıyor.

Son Düzenleme: ferroburak ~ 15 Mayıs 2009 20:17
cicin_61
19-05-2009, 11:22   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
275 mesaj

iki pc yi bağlayabilirsin biri usb den biride eternetten olmak üzere velakin usb çıkışlarından sıklılıkla bağlantı kesilmesi oluyo benim sana tavsiyem o modemin yanına bitane switic al modemine tak  ve sorunsuz bir şekilde internete bağlan ayriyettende kullanıcı sayısı switiclen beraber 6 ya çıksın daha üstüde olabilir ama gereksiz tabi alttaki ürün len 5 kişi aynı anda internete bağlanabilir.

eternet ışığının yanmamasınıda anlayamadım ışık yanmamasına rağmen internet varsa dert etme derim  eğer bağlantı yoksa başka bir pc de denemeye çalış.

creytek
12-11-2010, 18:47   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Beyler bende bisi sormak istiyorm Bizim ewdede 2 Tane pc war airtiries-rt-104 kullanioruz modem modemin ethernet adsl giris yeri ve birde usp giris yeri war Adsl Ve Ethernet kablolari modeme takili tek bos cikis Usp yeri modemin yaninda usp kablosu gelmisti ama kisa ve ewdeki pc ler en az 2 METRE kadar uzakliktalar Benim 2 pcle internete baqlanma sansim warmi. bir kac arkdasa sormustum Usp kablosunun uzununu bulman gerek demisti ek yaptircakmisim doqrumu doqruysa nerde bulabilirim ek yaptircaqim yeri.