Allahını seven yardım etsin yaa

furro
03-01-2011, 18:32   |  #1  
furro avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
94 mesaj

yaa benim sorunum varda ben resimli anlatım yaptımda bu siteye resimleri koyamadım bloğuma koydm lütfn linke tıklayp sorunumn çözümünü buraya yazın..(windows 7)

LİNK:http://gsbfeso.blogcu.com/

-net-
03-01-2011, 19:08   |  #2  
Yıllanmış Üye
131 mesaj

Resimlerden hiç birşey anlamadım ama wireless kartın usb.. herneyse devredısı olabılır etkınlestır ağ bağlantılarımdan..

layra41
03-01-2011, 19:10   |  #3  
Yıllanmış Üye
725 mesaj

bi biskrem versem yermisin

furro
03-01-2011, 19:19   |  #4  
furro avatarı
OP Üye
94 mesaj

-net- wireless nasıl etkinleştiriliyor?

tumantuy
03-01-2011, 20:27   |  #5  
Yıllanmış Üye
329 mesaj

Bildiğimiz gibi, Eğer Wireless-N 802.11n önemini Destek Network biliyorum. Hatta bu biraz sizin en son İşletim Sistemleri içinde Windows Vista ve Windows gibi Wireless N etkinleştirmek için bilmezsin 7 çünkü, Biz hemen bu özelliği sağlayan bilmek geldi. Genellikle, Wireless-N 802.11n ağ desteği varsayılan olarak etkin olacak. Onunla etkinleştirerek veya devre dışı bırakarak oynamak istiyorsan, Aşağıdaki adımları takip edin.
Etkinleştirilmesi ve özelliği devre dışı bırakarak sadece bir Dondurma yemek gibidir.
[/url]

Bu makalede, biz bir varsayım ile adımları vermiş olduğum bir Wireless-N (802.11n) ağ bağdaştırıcısı bilgisayara takılı.
Şimdi, şimdi başlayalım.
Her zamanki gibi •, Denetim Masası ile başlayan. Başlat Düğmesi ve sonra Denetim Masası'nı seçin.
• Şimdi, Sistem ve Denetim Masası Penceresi açılan Bakım seçeneği.
Bundan sonra •, Eğer Sistem Bakım Penceresinden Aygıt Yöneticisi seçmek zorundasınız.
• hatırla, Eğer idareci parola girmek zorunda, İstendiğinde eğer.
• Şimdi, Yukarıdaki adımları zorluk hissediyorum; sadece "Windows Key basın" ve "R Key" "Run Command Window açmak için".
• Sonra, Tamam sekmesine basın "devmgmt.msc" ve tıkırtı, Bilgisayar Aygıt Yöneticisi'ni açmak için çalışma kolaylaştırmak için.
• Şimdi, Eğer seçimi genişletmek için Ağ Bağdaştırıcıları kategoride çift tıkırtı üstünde zorunda.
genişleyen sonra •, sadece ayağa uygun Kablosuz Adaptör almak ve ardından Eylem Menü Çubuğu seçin.
• Şimdi, Özellikleri Eylem menüden seçmek.
• Bunun yerine, Ayrıca Özellikler sekmesinde açabilirsiniz, sade bir şekilde doğru uygun Sürücü tıklayıp Özellikler seçeneğini seçerek.
• Şimdi, Özellikler Penceresinden Gelişmiş sekmesine geçin açık.
• Burada el ardından Aşağı Ok tıklayın 802.11n Mod'u seçin ettik ve etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak oynamaya başlayabilirsiniz.
[url=http://www.online-free-tips.com/wp-content/uploads/2010/03/HowToEnableWirelessN_InWindowsVistaAndWindows7.jpg]

görüntüdeki Wireless N adı • Bilgisayar Bilgisayar değişir.
• Sonra, Kablosuz gerçek adını Kablosuz Cihaz Bilgisayar yüklü bağlıdır.
doğru seçtikten sonra •, OK butonuna tıklayın.
• Şimdi, başarıyla Bilgisayar Wireless N etkinleştirdikten sonra siz Yöneticisi ve Denetim Masası Penceresi Aygıt kapatabilirsiniz.

dead man
03-01-2011, 22:17   |  #6  
dead man avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 12
1,341 mesaj

doğru düzgün anlat

Erşah
03-01-2011, 23:14   |  #7  
Erşah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
2,183 mesaj

Adam haklı.

saslove1984
04-01-2011, 04:45   |  #8  
Yıllanmış Üye
463 mesaj

yardım etmeyenler Allahını sevmeyenlerden mi oluşuyor anlamadım ?

cbilgen13
04-01-2011, 05:44   |  #9  
cbilgen13 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,442 mesaj

tumantuy google'dan olduğu gibi çevirip buraya yapıştırdın galiba...bu kadar berbat bir türkçeyi ancak google translate'te görebilirsin..

kurtyalniz
04-01-2011, 13:12   |  #10  
Yeni Üye
26 mesaj
Alıntı: cbilgen13  
tumantuy google'dan olduğu gibi çevirip buraya yapıştırdın galiba...bu kadar berbat bir türkçeyi ancak google translate'te görebilirsin..
adam haklı beyler :D