AMD Görüntü Bağdaştırıcı Hatası...

beratman48
30-01-2012, 01:42   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
20 mesaj

Arkadaşlar Lenovo G570 PIWG1(Bilgisayarın arkasındaki yazıdaki model:20079) model bir laptopum var.Bilgisayarımı 2 gün önce format attım.Atmamın sebebi oyunumun gözle görülür bir şekilde yavaşlamasıydı.Format attım bilgisayarımı açtım ve önümde ne göreyim! AMD sürücünüz kurulmamış veya düzgün çalışmıyor diye bir hata gördüm ve şok ile birlikte üzüldüm.Ama meseleyi sonradan çaktım.Oyunum yavaşlma nedenide bu hata gelmemesine rağmen formattan önce benim AMD'min bozulmasıymış.Denetim masasına girdim aygıtları ve yazıcıları görüntüle dediğimde bir de ne göreyim bilgisayar işaretinin üzerinde ünlem vardı.Çift tıkladım donanım dedim ve Mobile Intel(R) HD Graphics'in üzerinde ünlem vardı.Türündede görüntü bağdaştırıcıları diyordu ve bende internette araştırdım (fakat şansızlığın söz konusu olunca) benim bilgisayarının biraz daha üst özellikleriyle aynı ada sahip bir bilgisayar daha gördüm ve Lenovonun resmi sitesinde bile sadece onun driverlarının olduğunu gördüm.Lütfen bulursanız driverını verirmisiniz.Şimdiden Teşekkürler.
Eğer bilgisayarıma zarar vermicek bir şekilde şimdiki AMD den daha iyi bir AMD bulmuşsanız ve her hangi bir zararı olmadan bilgisisayarı hızlandırıcaksa indirme linkinide verip söyleyiniz...
Bilgisayarımın özellikleri:
Marka:LENOVOEkran Boyutu:15 - 15.6İşlemci Tipi:Intel Core i3İşlemci Hızı:i3-2310M 2.1GHz 3MBRam:3 GB DDR3Harddisk:500 Gb SataEkran Kartı:Ati R. HD6370 1GBOptik Sürücü:DVD Yazıcı DLWebcam:VarBluetooth:Varİşletim Sistemi:Windows 7 Home BasicPil:Li-on 6 HücreliAğırlık:2.7 Kg

Uğraşanlara Allah Razı Olsun...

Banned
30-01-2012, 02:23   |  #2  
Banlandı
563 mesaj

kardes kusura bakma ama i3 le hangi oyunu oynuon da kasıo

beratman48
30-01-2012, 10:03   |  #3  
OP Yeni Üye
20 mesaj

Kardeş oyunla alakalı değil sorun.AMD'nin anlamını sen bilmiyorsun galiba.AMD demek grafik kartı sürücüsü demek ve ister dünyanın en iyi bilgisayarı olsun grafik kartı sürücüsü bozuk veya olmadığında hiç bir boka yaramaz.Bunuda bilmeni isterim.