Amiga için derginizde yer ayırın!

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
babangida
10-04-2005, 00:27   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Amiga inc. firması Amiga os 4.0 ile çok iyi bir şi çıkardılar. Unix tabanlı işletim sistemi olan Amiga os bence şu an Windows Xp den kırk kat daha stabil! power pc işlemcili bir Amiga saat frekans hızı düşük de olsa pc den kır kat daha iyi iş çıkarır. Amiga'nın mimarisi mütevazi donanımlarla bile inanılmaz sonuçlara imza atmasını sağlar. Amiga dünyası kıpırdanmalar yaşarken chip'tende destek istiyoruz. www.amiga.gen.tr ve amiga turk forumlardaki arkadaşların çabasını bilseydiniz belki bir sayfada olsa derginizde foruma yer ayırırdınız! Size hafif bir sitem olsun chip dergi çalışanları. Derginizi çok beğeniyorum ve yaklaşık 7-8 seneden beri okuyorum sayı sektirmeden! Fakat artık Amiga ile ilgili en son çıkan donanımları ve yazılımarı derginizde yazın! Amiga'nın ruhu ölmez ölemez! Amiga Tüm bilgisayarlardan farklı. Aslında uzun lafın özetini benden daha iyi anlatacak bir video linki vereyim herkez çekip izlesin.

http://os4depot.net/share/video/media/os4bt-march2005.avi

İnşAllah bir gün Amiga ile ilgili köşe ayırmanız dileğim ile!CoolCoolCoolCoolCoolCool