ANA KARTLAR NEDEN ARIZALANIR..

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
lvo
04-06-2005, 13:38   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

SELAMLAR;AMD 2,4 İŞLEMCİ EPOX 8X-KRAİ ANA KARTIM VARDI SİSTEMDEN MEMNUMDIM AMA DAHA 6 AYLIK OLMASINA KARŞIN BİR SABAH ANİDEN SİSTEM AÇILMADISoruALDIĞIM YERE GÖTÜRDÜM AMA ONLARDA BİR CEVAP VEREMEDİLER..GARANTİ KAPSAMINDA OLMASINA RAĞMEN DEĞİŞİM  VEYA TAMİR OLMADI..ANA KARTLR NEDEN ARIZALANABİLİR? VEDE BEN GARANTİDEN FAYDALANMAM İÇİN NE YAPABİLİRİM?TEŞEKKÜRLER

yuci81
04-06-2005, 14:40   |  #2  
Yıllanmış Üye
179 mesaj

öncelikle geçmiş olsun
amd 2,4 diye bir işlemci var mı bilmiyorum ama soruna gelince
genelde anakart sorunları basit oluyormuş diye duymuşluğum var
transistör falan yanmış olabilir mesela vs...

jaina
04-06-2005, 18:32   |  #3  
Yıllanmış Üye
1,406 mesaj

Garanti kapsamında olmasına ragmen hangi teknik servis bunu kabul etmiyor söylermisin?
Bunu yaptıkları için tüketici mahkemesine bile gidebilirsin.
Gİt onlarla ya adam olamlarını ya da mahkemeye gidecegini söyle. Bİraz blöf olur ama olsun.
AMa ben bir arkadaşın  sorununu böyle hallettik ve mahkemeyi kazandi.

Sonuçta garanti kapsamında, nasıl teknik servis miş o öyle?

lazrailefsanesi
04-06-2005, 20:15   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,393 mesaj

Tüketici hakları dernegi miydi yoksa tüketiciyi koruma dernegi mi? tam hatırlamıyorum ama bu dernekle baglantıya gecersen sana izlemen gereken yol hakkında epey bi bilgi verirler.Bilgisayarda nasıl oluyor bilmiyorum ama normalde noterden bi ihtar cekiliyor bu tür durumlarda ama bilgisayarda durum biraz daha farklıdır kesin.Telefonda bile olsa bu insanlarla bi görüs.118 den numaralarını ögrenebilirsin.

omkkio
05-06-2005, 13:25   |  #5  
Yıllanmış Üye
105 mesaj

yukarıda yazılanların hepsini sonuna kadar uygula bence. yine sonuç alamassan kadıköyde anakart tamircileri var. bozuksa anakart hemen söylüyorlar üstelik ücretsiz. (tabi tamir ücretli.) hemde nice teknik servisten çok daha başarılılar.