Ank : Satılık Boss Gt-10 Processor (5 Aylık)

elesta
12-02-2011, 00:17   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Şub 2011

Alalı sadece 5 ay oldu sadece evde kullandım bu yüzden çok temiz 2 tane volume tuşundaki çizgi şeklindeki çizik dışında tertemiz o da dibine yaklaşıp bakmadıkça görülmüyor dert edilcek bişey değil yani.Türkiyede 950-1000 civarı satılıyor.700 liraya satıyorum.Satma sebebim ise yakında master için yurtdışına çıkacağım için satıyorum.Kendi yarattığım efektlerde mevcut içinde.İstenirse silebilirim.Efekt konusunda inanılmaz başarılı bir alet olduğunu vurgulamak isterim.Ve de Loop özelliği bağımlılık yaratıyor.Özellikle solo atmayı sevenler için.Takas seçeneği uygun değildir.

Ürün Özellikleri

Boss firmasının en müthiş özel yapım DSP ve patentli COSM ses modelleme teknolojisi ile donatılan GT-10, bir önceki nesillerine göre daha doğal ve muzikal ses karakteristiği ile dikkat çekiyor. EZ tone dahil yenilikçi bir arayüzü sayesinde, gitaristler tam olarak istediği tonu sezgisel olarak elde edebilecekler.

Özellikleri

* Güçlü ton yapısı, müthiş efektler, daha doğal ve müzikal ton karakteristiği.
* EZ Tone özelliği sayesinde müthiş kolay kullanım; grafik ikon tabanlı sezgisel kullanımı ile istediğiniz tona yaklaşın.
* Paralel efekt zinciri sayesinde 2 ayrı efekt yolu (COSM amfi modellemesi dahil) elde edilebilir.
* Phase Loop fonksiyonu sayesinde sound-on-sound loop elde edebilirsiniz.
* Geniş LCD ekran, parlak LED ışıkları sayesinde zor konser şartlarında ve parlak güneş ışığı altında dahi rahatlıkla görülebilir.
* USB aracılığıyla gerçek zamanlı MIDI data ve audio streaming yapılabilir.

Müthiş Ses Kallitesi
Boss firmasının özel yarattığı yeni jenerasyon işlemcisi ve COSM ses modellemesi ile güçlendirilen GT-10, gitaristler için ses kalitesinde yeni bir çağ başlatmıştır. Boss firmasının efsane efekt uzmanlığı ve ses modellemesi, bu çok efektli yeni GT serisinin amiral gemisine entegre edilmiştir. Sonuç olarak, ton kalitesi oldukça yüksek ve çalma dinamiğine duyarlı, daha doğal ve muzikal bir cihaz elde edilmiştir. Sadece sahnede değil, GT-10 aynı zamanda USB becerisi ve digital çıkışı ile stüdyolarda da ideal bir seçimdir.

EZ Tone Wizard
GT-10 profesyonellerin hayalidir, fakat yeni başlayanlar için de gayet kullanışlı bir üründür. EZ Tone Wizard sayesinde yüksek kalitede sesleri kolaylıkla elde edebilirsiniz. Sezgisel bir yaklaşım sunan EZ Tone Wizard sayesinde grafik ikonları kontrol ederek dilediğiniz sesleri elde edebilirsiniz. LCD ekran üzerinde parametrelerle uğraşmanıza artık gerek yok. EZ Tone özelliğine ek olarak genel olarak GT-10 kullanımı gayet sezgiseldir. Örneğin efekt seçimi düğmeleri, hızlıca her bir efektin esas parametrelerine ulaşmanızı sağlamaktadır. Gösterilen parametre değerleri, LCD altında 4 adet dönebilen ayar düğmesi sayesinde azaltılabilir veya arttırılabilir. Kullanımı pedalboard üzerindeki kompakt pedalların kullanımı kadar kolaydır, istediğiniz zaman hızlıca başka bir efekte ulaşabilirsiniz.

Çok Daha Esnek Ve Çok Daha Yaratıcı
GT10 üzerindeki paralel zincir, COSM amfi modellemesi dahil size 2 ayrı efekt yolu sunmaktadır. Clean veya Lead; iki kanal da aynı anda expression pedal ile karıştırılarak kullanılabilir, veya çalma dinamiğinize bağlı olarak değiştirilebilir. GT-10 Phrase Loop özelliği ile donatılmıştır, bu ilham verici özellik sayesinde daha etkili egzersizler yapabilirsiniz, hatta sahnede canlı olarak performans sağlayabilirsiniz.

USB Bağlanabilirliği
Gt-10, kolaylıkla arkasında USB portu sayesinde birçok harici cihazlara bağlanabilir. Audio ve MIDI dijital olarak bağlanabilir.

paco
12-02-2011, 23:12   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Şub 2011

dostum ben alabılırım ama bana loop ozellığınden bahset bıraz ne kadar sure loop yaapabılıyo acıl cevap

fatihalt55
17-07-2011, 14:18   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Tem 2011

Hocam 600 yaparsan alıcınım, 5 ay kullanılan alete daha da veremem.

lincolnbroke
15-03-2012, 15:05   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Mar 2012

Merhaba, bende de bir çok ekipman var satılık olan takas düşünürsen haberleşelim.
Eğer takas düşünmezsen cihazı görmek ve fiyat konusunu gözden geçirirsen almak istiyorum. ÖM ile ulaşabilirsen haberleşelim.