Ankara`dan SATILIK Locitech z5500 Digital+TEmiz

strangerelisa
21-11-2008, 21:14   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

22/11/2008 de SATILDI
Arkadaşlar geçtiğimiz aylarda Z5500 aldım fakat hi-fi sistem alacağım için satıyorum. 18/07/2008 tarihinde ankara elektroworld'den aldım. Ürünün hiçbir sorunu çiziği fln yok. alındığı ilk gün kadar temiz. ürün tabiykide faturalı ve kutusuda hasarsız. ankaradan olan arkadaşlar ödemeyi elden yapabilir. Fiyat 500ytl.. Pazarlığa açık değildir..

Yanında ek olarak Buena Vista Social Club Enigma - Love Sensuality Devotion - Greatest Hits Eric Clapton - 1974 - 461 Ocean Boulevard Metallica - Metallica (The Black Album) Pink.Floyd-The.Dark.Side.Of.The.Moon Rolling Stones - Sympathy for the Devil Remix 2003 DTS albümlerini ve
THX Demo Disc II DTS Demonstration DVD7 Surround Demonstration DVD lerini alan arkadaşın gönül rahatlığıyla sistemi test etmesi için hediye ediyorum.

KARGO ÜCRETİ
Kargoların internet sitelerinde yapılan ücretlendirmeye göre adrese testim şekliyle yurt içi ve sürat İstanbul anadoluya 36ytl'ye ptt kargo il ayrımı yapmaksızın her ile 17,5 ytl'ye taşımaktadır
Kutu ölçüleri 40*40*66cm şeklindedir.

Dip Not: Tekrar söylüyorumki ürün çok temiz. sıfırından farkı yok hiç sigortası atmadı üzerindeki orijinal olanı. Müzik için hiç kulanmadım ve Filmlerde de Bosst'a kadar değil sadece son sese kadar açtım. 'Bosst' modu sadece denemek için açıldı.
Fotolar:

Son Düzenleme: strangerelisa ~ 22 Kasım 2008 22:41