Anonymous uyuşturucu çetesine saldıracak!

CHIP Online
03-11-2011, 21:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Önüne gelen her yere saldıran hacker grubu Anonymous, bu hedefe saldırmaktan korkuyor mu?

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/anon ... ldiracak_30104.html


Resimlerle: Anonymous'un en çılgın 10 saldırısı!

Yaklaşık bir haftadır önüne çıkan her şeyi hack'lemesiyle ünlü hacker topluluğu Anonymous'un Meksikalı uyuşturucu çetelerine açmaya planladığı siber saldırılar internette konuşuluyor. Ancak The Guardian'a göre Anonymous, çetenin üyelerinin isimlerini ortaya çıkarmaktan "geri çekildi".

The Daily Beast'e göre ise hacker topluluğu, saldırıyı "tekrar düşünmeye" başladı. Bununla beraber topluğun bir sözcüsü, Meksikalı uyuşturucu çetelerine yapılan saldırı planının devam ettiğini söyledi.

Anoymous'un dış yüzü olarak tanınan Barett Brown'un YouTube'da yayınlanan bir videoda OpCartel üyelerinin hem kendilerini korumak, hem de doğru kişileri tanımlamak için çok dikkatli bir biçimde çalıştıklarını söyledi. Brown, "bu çok dikkat gerektiren bir iş" dedi.

OpCartel, Los Zetas çetesine alı koyduğu Anonymous üyesini bırakması için Cumartesi gününe kadar zaman veriyor. Bu gerçekleşmediğinde ise grup, kartelle ilgili tüm isimleri internette yayınlayacağını söylüyor. Anonymous üyesinin yakalanması, Anonymous'un "Operation Paperstorm" olarak adlandırdığı etkinlik kapsamında ilan dağıtırken meydana gelmişti.

Tüm konu: Anonymous uyuşturucu çetesine saldıracak!

İzleyin: Teampoison ve Anonymous'dan rap şarkısı!

Resimlerle: Anonymous'un en çılgın 10 saldırısı!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sizce Los Zetas'ın başı Anonymous ile dertte mi?