Antivirüs Testi

PrQmatHeuS
21-07-2009, 15:00   |  #26  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
280 mesaj
Alıntı: MSNerkiz  
kimi
Seni değil? Yanlış anlama

black_flood
21-07-2009, 16:32   |  #27  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

içeriğine tıklayınca aktif oluyor ama zaten biraz formdaki son 3 günlük olayları takip etseniz zaten bu link formda mevcut hatta daha değişik 3 link daha var ama o linklerde yaşanacak sorun boyumu aşar o yüzden hiç ne veriyorum nede bahsetmek istemiyorum. linki ben değil siz forumdakiler kendiniz zaten keşfedip paylaştınız bile ama fark etmeniz zor çünkü yazılan mesajları dikkatli takip edip verilen linkleri incelemiyorsunuz. nerede verildi diyecek olursanda şu gülay vardı sanırım onun ilk açtığı konuda 4 link var 1 i aynı yere çıkıyor. diğerleride farklı şekilde işliyor.
ben kendim için birkere banka hesabı cart curt  çalmayı yada hack yapacak olsam bu kadar saçma link atıp sitelere yönlendirmeyi düşünmem. bu formda herkesin farklı konulara merağı var ve en basidi yapmanın isteseydim tr dil paketi var desem win7 7600  herkes download edecektir %99 ihtimal içeriğine kodları eklesem rapidshare upload edip yaysam ne yapabilecektiniz zaten uyarı bile veremiyor antivirüsleriniz.

buna benzer daha bir çoğunuzun meraklı olduğu konular var yeterki amaç kötüye kullanılmak istensin.

Süleyman.
21-07-2009, 16:53   |  #28  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj
Alıntı: black_flood  
içeriğine tıklayınca aktif oluyor ama zaten biraz formdaki son 3 günlük olayları takip etseniz zaten bu link formda mevcut hatta daha değişik 3 link daha var ama o linklerde yaşanacak sorun boyumu aşar o yüzden hiç ne veriyorum nede bahsetmek istemiyorum. linki ben değil siz forumdakiler kendiniz zaten keşfedip paylaştınız bile ama fark etmeniz zor çünkü yazılan mesajları dikkatli takip edip verilen linkleri incelemiyorsunuz. nerede verildi diyecek olursanda şu gülay vardı sanırım onun ilk açtığı konuda 4 link var 1 i aynı yere çıkıyor. diğerleride farklı şekilde işliyor.
ben kendim için birkere banka hesabı cart curt  çalmayı yada hack yapacak olsam bu kadar saçma link atıp sitelere yönlendirmeyi düşünmem. bu formda herkesin farklı konulara merağı var ve en basidi yapmanın isteseydim tr dil paketi var desem win7 7600  herkes download edecektir %99 ihtimal içeriğine kodları eklesem rapidshare upload edip yaysam ne yapabilecektiniz zaten uyarı bile veremiyor antivirüsleriniz.

buna benzer daha bir çoğunuzun meraklı olduğu konular var yeterki amaç kötüye kullanılmak istensin.
O zaman Panda fanatiği olan size birşey söyleyeyim; o sitenin içeriğine giremedim. HTTP 404 hatası veriyor. Ya sayfa yayından kaldırıldı ya da içeriği engelleniyor. Bilen biliyor, herhangi bir konuda tutucu değilim ve şu an Norton kullanıyorum. O linkin daha önce verildiğini de görmemiştim, şu sıra donanıma sarmış durumdayım.

Son Düzenleme: Süleyman. ~ 21 Temmuz 2009 16:54
MSNerkiz
21-07-2009, 17:00   |  #29  
MSNerkiz avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
525 mesaj
Alıntı: PrQmatHeuS  
Alıntı: MSNerkiz  
kimi
Seni değil? Yanlış
ben de yaram varmış gibi gocunuyorum.yanlış anladım kusura bakma kardeşim Onay

black_flood
22-07-2009, 12:10   |  #30  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

1. si bir beta işletim sisteminde kaybolan veri vs'den hiç kimse sorumlu tutulamaz. 2. cisi sen  digital olarak sanal ortamda imzaladığın sözleşmeden haberin bile yokki böyle bir yazı ile tepki veriyorsun.beta işletim sisteminde kaynaklanacak herşey tamamen kullanıcıya aittir hiçbir zaman üreticiye yada dil paketi vs. vs yapana değil.

eğer sen bu sözleşmeyi imzalamışsan hiç bir şey talep edemessin sözleşmede ek dip notta var microsoft firmasının veridğ yazılımlar dışındaki yazılımları kurup kullanmayınız bu tip yazılımlarda. demek oluyorki değil mahkeme microsofta bile şikayet etsen birşey yapamassın çünkü beta işletim sistemi win7.

biraz mantıklı ol ve imzalayıp kabul ettiğin sözleşmelerin ne olduğuna bir bak derim. ben kendim şahis olarak kendi yaptığım herşeyin yasal boyutunuda tartıp ölçüyorum merak etme bu güne kadar beta kullanıcılarını geçtim ful sürüm yazılıma dahi ms'in kendi sitesinde çıkartmadığı ve yasallığı olmayan yazılımların yüklenmesi sonucu oluşacaklarda bişey alamassın.sen beni belirtirsin bende başkasını oda başkasını sonuçta bişey alamassın.

ama esas gerçek olan beta kullanım sözleşme şartlarını bilmiyor olmandır.

H€LL
22-07-2009, 12:58   |  #31  
Yıllanmış Üye
277 mesaj

beta işletim sistemini falan çok güzel açılklamışsında benim anlamadığım konu @AdRaMiTi'nin win7 kullandığı kanısına nerden vardın 3. sayfadaki ss ye bakarsan işletim sistemi Vista

_Professional_
22-07-2009, 15:32   |  #32  
Taze Üye
5 mesaj

test çok basit..

A_Jerusalem_N
21-11-2009, 01:03   |  #33  
Yıllanmış Üye
230 mesaj
Alıntı: Süleyman.  
Nedir bu link? Tıkladım birşey olmadı...
reklam ne olacak:D