Apple, Beats ile müzik hizmeti sunabilir mi?

CHIP Online
08-03-2013, 21:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Apple'ın geçtiğimiz gün bu dev isimle yaptığı görüşme, yeni bir Apple sürprizini müjdeliyor olabilir

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/app ... bilir-mi_39066.html

Resimlerle: Apple modası böyle olur!

Müzik endüstrisi her ne kadar doyum noktasına ulaşmaya yakın olsa da Apple gibi bir devi bu işte durdurabilecek herhangi bir engel olmayabilir. Yeni gelen raporlara göre şirket, bir müzik akış hizmeti üzerinde çalışıyor.


Reuters'ın üç kaynaktan birden doğruladığı bilgiye göre Apple CEO'su Tim Cook, Şubat ayının sonlarına doğru Beats CEO'su Jimmy Lovine ile buluştu ve Beats'in üzerinde çalıştığı yeni akış hizmeti Project Daisy hakkında konuştular. Apple'ın bir müzik hizmeti üzerinde çalıştığı bir süredir biliniyor. Ancak Cook'un Beats'in sunmaya hazırlandığı yeni hizmetine "ilgi duyması" ve bunu dile getirmesi, ikilinin ileride bir ortaklık kurabileceğinin düşünülmesine yol açtı.


Project Daisy hakkında henüz çok az şey biliniyor, ancak hizmet kullanıma sunulduğunda iOS'u, Android'i ve Windows Phone 8'i destekleyeceği söyleniyor.


Geçtiğimiz haftalarda jailbreak'li bir iPad içersinde bulunan "transport radio buy button" ibaresi, müzikle ilgili bir hizmetin yolda olduğunun işaretini vermişti.

Tüm Konu: Apple, Beats ile müzik hizmeti sunabilir mi?

Resimlerle: Apple modası böyle olur!

Kaynak: www.chip.com.tr