Apsis, yeni yatırımlarıyla Türkiye'de büyüyor

CHIP Online
14-07-2012, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

55'ten fazla ülkedeki faaliyet gösteren Apsis e-posta hizmetleriyle artık Türkiye'de!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/aps ... -buyuyor_34747.html

E-posta gönderim hizmetleri alanında saygın firmalar arasında yer alan Apsis, Türkiye'deki çalışmalarını genişletme kararı alarak yatırımlarına hız verdi ve ülkemizdeki ilk ofisini İstanbul'da hizmete açtı. 2001 yılında İsveç'te kurulan Apsis, Türkiye'nin yanı sıra Danimarka, Hollanda, Finlandiya, Norveç, Çek Cumhuriyeti, Polonya ve Hong-Kong'daki ofisleri aracılığıyla 55'ten fazla ülkede 7.500'ün üzerinde şirkete hizmet veriyor.


Kurulduğu ilk günden itibaren yalnızca e-posta pazarlama hizmetlerine odaklanarak bu alanda inovatif çözümler geliştiren Apsis, başta Kuzey Avrupa pazarı olmak üzere faaliyet gösterdiği pek çok ülkede pazar lideri konumunda bulunuyor. Apsis'in hiçbir teknik bilgi gerektirmeyen kullanıcı dostu arayüzü sayesinde e-bülten, e-anket, e-davetiye ve kampanya e-postası gibi iletiler kolaylıkla hazırlanıp gönderimi gerçekleştirilebiliyor.


Apsis Türkiye Ülke Müdürü Turgut Taneli, Türkiye pazarına büyük önem verdiklerini belirtti: "Birkaç yıldır Türkiye'nin önde gelen firmalarına e-posta pazarlama hizmeti sunuyorduk. Ancak gelen talepler nedeniyle İstanbul'da bir ofis açarak faaliyetlerimizi yoğunlaştırma kararı aldık. Türkiye internet kullanımının hızla yükseldiği ve teknolojiden yararlanmayı seven bir ülke. 2011 yılında "İsveç'in En Başarılı Hizmet Şirketi" seçildik. İnanıyorum ki yaratacağımız başarı öyküleriyle Türkiye'de de benzer bir konuma ulaşacağız."


Turgut Taneli sözlerini şöyle sürdürdü: "Müşterilerimize bir uygulama sunmanın çok ötesinde, onlara gerçek anlamda kazanç sağlayacak stratejik hizmetler ve ek eğitimler veriyoruz. Bu sayede e-posta pazarlama hizmetini tüm müşterilerimiz için somut kazanca dönüştürüyoruz. Türkiye'de şimdiden 100'den fazla şirkete hizmet veriyoruz ve bu sayı her geçen gün artıyor," dedi.


Tüm Konu: Apsis, yeni yatırımlarıyla Türkiye'de büyüyor

Kaynak: www.chip.com.tr