ARaba MP3 ünü PC Görmüyor!

İtacHi_
15-08-2008, 23:27   |  #1  
İtacHi_ avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,894 mesaj

Arkadaşlar geçenlerde arabam için sunny marka bir mp3 aldım.O zamanlarda pc im yoktu ve bir arkadaşımın laptopundan(vista işletim sistemi vardı) ona müzik attıım.Sonra kendi masaüstü vistalı pc imden zar zor takıp çıkararak bişeler edip mp3 üme müzik attım.VE bugün mp3 ü pc ye taktığımda na yaparsam yapayım pc makinayı görmüyor.Ve bu makinadan aynısından bir arkıma daha aldım.Adama ben buna müzik atamıyorumda diyemem.Buna acil ama acil bir çözüm bulmamız gerek.

Şimdiden çok çok teşeküürler!!
KOlay gelsin.

Son Düzenleme: İtacHi_ ~ 15 Ağustos 2008 23:27
silici06
16-08-2008, 05:08   |  #2  
Yıllanmış Üye
702 mesaj

aleti geri verceksin. başka çaren yok. ama burda anlattığın gibi aldığın kişiyede böyle nasıl bozduğunu anlatırsan geri almayabilirler:)

İtacHi_
16-08-2008, 07:47   |  #3  
İtacHi_ avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,894 mesaj

Dostum çok yanlış düşünüyosun.Benimde pc  ler ile ilgili az çubuk bir bilgim var.Bozulmasının imkanı yok.Vista işletim sistemli başka bir pc de çalışıyor buna ne diyeceksinDil çıkarıyor

silici06
16-08-2008, 15:25   |  #4  
Yıllanmış Üye
702 mesaj

iki bilgisayarda usb 1.1 veya 2.0 farkı olabilir. bunlardan biri ile uyumsuz olabilir.. yada bilgisayarın usbsinde problem vardır. sen bence transmitterı geri ver. uyumsuzluk olduğunu söylersin. başka marka al. sunny transmitter çok iyi değil bildiğim kadarıyla.

tabi driver yönünden bir sorunun yoksa bu dediklerim geçerli. onu söylememişsin de Dil çıkarıyor

İtacHi_
16-08-2008, 23:34   |  #5  
İtacHi_ avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,894 mesaj

Saol beni aydınlattın Beğendim

Razorback
22-08-2008, 08:44   |  #6  
Yıllanmış Üye
712 mesaj

git sunny i ver yerine digimax al yada piranha al. birde özelliklerine dikkat et. equalizerli olursa normal flat çalanlara göre daha iyi ses alırsın. en önemlisi de aletin kendisini usb ye bağlama. kart girişli harici hafızalı modeller daha iyi. çünkü usbden bağlayınca bu basit aletler zamanla saçmalamaya başlıyor. parazitli çalışmaya ve parça atlatma sonra zamanla git gide parazit artıyor ve donmaya başlama vs şeklinde alet tamamen bozulana kadar gidiyor bu şekilde:) ama sd kartını çıkarıp bilgisayarın kart okuyucusunda mp3leri yuklersen böyle bir sorun olmuyor.