Araçlar ( Gadgets)

kadirvarli
24-03-2013, 15:20   |  #1  
kadirvarli avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

Arkadaşlar benim araçlarımda sıkıntı var tıklıyorum ekrana gelmiyorlar.

Bütün araçlarda sıkıntı var arkadaşlar hepsi sıkıntılı yani. Tıklıyorum tıklıyorum yanda gözüken o küçük beyaz simge gibi geliyorlar. Resimide attım yardımcı olursanız sevinirim :)

Connected
24-03-2013, 17:49   |  #2  
Connected avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 3
25 mesaj

(C:) yi aç  windows-system32-oradan gadgets.dll bulman lazım bulamazsan internetten indir

link: http://dll.downloadatoz.com/gadgets.dll-file-download.html

murat5038
24-03-2013, 21:42   |  #3  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj

Harici Tema vs indirmişdin gadget programı vs onlar engelliyor ancak şunu bir dene olmaz ise o tema ve gadgetleri silmen lazım

Denetim masasından;Burdakileri yap.

Eğer bu işe yaramazsa yeniden başlatıp bak olmamışsa aşağıdan kaldır denetim masası program kaldır bölümünün sol kıyısından Windows özelliklerinden Gir ve aşağıdakini uygula.

kadirvarli
24-03-2013, 22:47   |  #4  
kadirvarli avatarı
OP Taze Üye
12 mesaj
Alıntı: murat5038  
Harici Tema vs indirmişdin gadget programı vs onlar engelliyor ancak şunu bir dene olmaz ise o tema ve gadgetleri silmen lazım

Denetim masasından;Burdakileri yap.
http://www.fanhow.com/knowhow:Re ... _7_Gadgets_26022712
Eğer bu işe yaramazsa yeniden başlatıp bak olmamışsa aşağıdan kaldır denetim masası program kaldır bölümünün sol kıyısından Windows özelliklerinden Gir ve aşağıdakini uygula.

Kardeşim o söylediklerinin hepsini denemiştim zaten fakat olmadı. Bu diğer arkadaşın dediği gibi windows 32 den gadgets.dll aradım onu da bulamadım. Eğer upload etme şansınız varsa çok sevinirim. Linke girdiğimde bi program indi o  da işe yaramadı tam olarak.  Yani siz kendi sistem 32 nizdekini rar yapıp ekleyebilirseniz çok sevinirim :) Bide ben uzun zamandır güncelleme yapmıyorum bir tane güncellemeyide yarıda kesmiştim. Yurtta kaldığımdan internetim zayıf. Bu nedenle yapamamıştım. Bu olabilirmi nedeni ? Şimdiden teşekkürler sizlere .. :)

murat5038
25-03-2013, 13:05   |  #5  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj
Alıntı: kadirvarli  
 Kardeşim o söylediklerinin hepsini denemiştim zaten fakat olmadı. Bu diğer arkadaşın dediği gibi windows 32 den gadgets.dll aradım onu da bulamadım. Eğer upload etme şansınız varsa çok sevinirim. Linke girdiğimde bi program indi o  da işe yaramadı tam olarak.  Yani siz kendi sistem 32 nizdekini rar yapıp ekleyebilirseniz çok sevinirim :) Bide ben uzun zamandır güncelleme yapmıyorum bir tane güncellemeyide yarıda kesmiştim. Yurtta kaldığımdan internetim zayıf. Bu nedenle yapamamıştım. Bu olabilirmi nedeni ? Şimdiden teşekkürler sizlere .. :)

O dll bende yok win8 benimki,Windows güncellemesini yarıda kesmek zarar verebilir çoğu şeye yanlız gadgetle pek ilgili olcağını sanmıyorum.Dediğim gibi kullandığınız tema vb şeylerden kaynaklanıyor o zaman sorununuz.

kadirvarli
25-03-2013, 15:41   |  #6  
kadirvarli avatarı
OP Taze Üye
12 mesaj

Ya ne biliyim bi tema felanda kullanmıyorumki. Aklıma gelen bişey de yok yani öyle araçları bozabilecek, neyse yinede çok teşekkür ettim sana bi ara güncellemelerimi yapıp deneyeceğim bakalım alakası varmı..