Aramalarınıza MP3 çalarınızla yanıt verin!

CHIP Online
28-10-2008, 21:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Philips, Bluetooth telefon bağlantısına sahip yeni MP3 çaları GoGear LUXE'ü tanıttı.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Aram ... nit-verin_9310.html

Philips, GoGear serisi MP3 çalarlarına bir yenisini daha ekliyor: GoGear LUXE. İlk bakışta tasarımıyla dikkat çeken ve Bluetooth desteği sunan GoGear LUXE, 2GB'lık bir hafızaya sahip.

Ürünün en büyük özelliği ise Bluetooth özellikli telefonlardan gelen aramaları kabul edebilmesi ve kullanıcıların telefonlarına MP3 çalarlarıyla cevap verebilmesi. Bu sayede, MP3 dinlerken telefonu duymama derdinde de kurtulmuş olunuyor.

Bunun yanında FM radyosu da bulunan ürün, büyük ekranıyla birlikte kullanıcılarına 10 saatlik bir kullanım süresi sunuyor. Kırmızı ve gri renkli modellere sahip olan yeni Philips GoGear LUXE, ilk olarak Kasım ayında Singapur'da satışa sunulacak.

Singapur'un ardından diğer Asya ülkelerinde de satışa sunulacak olan ürünün fiyat etiketinin 94 Dolar olması bekleniyor.


Tüm konu: Aramalarınıza MP3 çalarınızla yanıt verin!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: MP3 çalarınız var mı?

uGuR.uK
28-10-2008, 21:52   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Haz 2007

6300'ımın müzik oynatıcısı gayet yetiyor wallaGülümseme bir ara almayı düsündüm sole bi creative zen stone falan ama oyle sürekli yollarda gezen dısarda müzik dinleyen biri olmadıgımdan vazgectim, cep telefonuda yetiyor. kapasite olarak bi farkları yok hafıza kartları var, bitek o kadar kaliteli ses vermezler, oda cok mühim degil zaten. kulaklıkta kristal berraklıgını napim ben...