Arçelik Ultra HD TV'yi yakından tanıyın!

CHIP Online
09-04-2014, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Arçelik'in yeni Ultra HD televizyonu, yüksek görüntü kalitesi arayanlara iyi bir çözüm sunuyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/arc ... -taniyin_46456.html

Arçelik, televizyon izlerken yüksek görüntü kalitesinden ödün vermek istemeyenler için Ultra HD televizyonu A65-US-9498'i tasarladı. Çerçevesiz full metalik ince özel tasarıma sahip olan Arçelik 4K televizyon, HD görüntüleri 8 milyon pixel ile Ultra HD olarak gösterebiliyor. Entegre Subwoofer teknolojisi ile ev sinema sistemi kalitesinde ultra sound performansı veren ürün, izle-kaydet özelliğine de sahip. Dropbox uygulaması ile dosya transferine gerek olmadan resim ve videolara erişim imkanı sunan Arçelik televizyon yeni arayüz tasarımı ve kolay kullanım menüsü ile kullanıcı dostu. 800 HZ resim işleme hızı olan üründe, saniye başına düşen görüntü sayısı daha yüksek olduğundan daha gerçekçi renklerle televizyon izlemenin keyfine ulaşılıyor.

Dual Core işlemciye sahip olan televizyonun USB 3.0 özelliği sayesinde USB 2.0'a göre 10 kat daha hızlı kayıt yapılabiliyor. Dual CI+ özelliği ile Digiturk seyrederken, uydu yayınları da kolaylıkla kayda alınabiliyor. EPG özelliği sayesinde televizyon rehberine uzaktan erişim sağlanabiliyor, hatırlatma kurulabiliyor. Touch & Watch özelliği ile geniş bir film, dizi arşivinden faydalanıp, kaçırdığınız programları dilediğiniz zaman izleme keyfine kavuşuyorsunuz.

Tablet ve cep telefonlarından kablosuz bağlantı kurabilme imkanı sağlayan üründen, Facebook, Youtube, Twitter gibi birçok uygulamaya erişilebiliyor. Rahat izleme imkanı sağlayan Passive 3D özelliği için 6 adet gözlük ile birlikte gelen televizyonda 5 adet HDMI, 1 adet 3.0 USB ve 2 adet 2.0 USB girişi bulunuyor. Üründe yayından kaynaklanan gürültüler Noise Reduction özelliği ile giderilebildiği gibi geliştirilmiş Digital Luminance Transient Improvement (DLTI) özelliği ile görüntüdeki keskinlik artırılabiliyor. Digital Combfilter ile renk geçişlerinde üstün performans sunan A65-US-9498, daha birçok özelliği aynı anda bulunduruyor. Televizyona Arçelik mağazalarından ulaşmak mümkün.

Lansmana özel fiyat: 12.999 TL yerine 8.999 TL

Tüm Konu: Arçelik Ultra HD TV'yi yakından tanıyın!

Kaynak: www.chip.com.tr