ares ve kullanıcının sorunları

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
zuzazim
08-07-2005, 23:55   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

ares bailılı konuda sorunumu yazmıştım ama cevap gelmeden konu kapandı bende soruyu yeni konu açarak soruyorum. ayrıca başkalarının sorunları varsa programla ilgili buraya danışabilirler...

leech pause ile ilgili bir sorunum var. program durup dururken indirilen dosyaları leech pause haline getirdi ve sadece bir tanesini indirmeye başladı. arkadaşım bir süre sonra düzelir dedi, onda öyle olmuş, ama nasıl olacak anlamadım. ayarlar kısmında da öyle bir ayar yok, kurcaladım. nasıl olacak...

Der Metzgermeister
10-07-2005, 08:07   |  #2  
Üye
74 mesaj

Sorununun çözümünü bilmiyorum ama Ares bu; insanın ağzına bir parmak bal çalar, gerisi sıkıntı. Ben de onu kullanırken birçok problem yaşamıştım. LimeWire'a geçtim, kurtuldum. Tavsiye ederim.

Recep Baltaş
10-07-2005, 22:24   |  #3  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

bitcomet www.torrentreactor.net

bunları kullanın başınız ağırmasın...

Der Rote BaroN
23-07-2005, 20:24   |  #4  
Der Rote BaroN avatarı
Yıllanmış Üye
1,531 mesaj

Bir sorunun çözümü, kanaatimce alternatif önermeden önce o soruna odaklanarak elde edilebilir. Ares' te bahsettiğin leech pause server lardan kaynaklanır ve bölgesel duraklamaya işaret eder. Yani geçicidir. Ne kadar etkilidir bilmem ama mümkün mertebe dosya paylaşmanı tavsiye ederim.

toxic cat
22-08-2005, 22:55   |  #5  
toxic cat avatarı
Yeni Üye
25 mesaj

Arkadaşım sorunun için ares galaxy fasterdownload u indirmeni tavsiye ederim.Bölgesel duraklamaları ve senin duraklattığın dosyaları otomatik olarak işleme alır.Programları daha hızlı indirmeni sağlar.