arkadaşlar acil önerilerinizi bekliyorum

türksahini
12-10-2011, 11:05   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

arkadaşlar, bir arkadaşın babası bu hafta Çin e gidecek ordan inşallah bana bir tablet getirecek ama modeline bir türlü karar varemedim bende işin uzmanlarına danışım dedim ve buraya konu açtım. lütfen yardımcı olurmusunuz.
maxsimum fiyat 500-600tl verebilecem (malum ögrenciyiz )
istedigim özellikler
1-pdf ve ofis dosyalarını açabilmesi
2-navigasyon,wifi internet e girebilme iyi olsun (ayrıca 3g de olabilir ama olamaz isede olur)
3-şarjın uzun gitmesi 7 saat ten fazla ( malum ögrencilik haytımız yollarda geçiyor arada can sıkıntısından filim izlemek iyi oluyor)
4-dokunmatigi iyi olsun (bazı modeller gördüm resmen parmagı sokmak gerekiyor cihaza)
5-olmaz sa olmaz usb girişi olsun
6-multi işlem ve kamera
7-hızlı bir donanım kaldırabilecek yapı olursa hoş olur sitem olarak android destekleyenleri düşünüyorum çünkü önü açık gibi geliyor bunun (aslında win 7 olsa daha iyi olur ama malum bütçemiz kısıtlı  )

marka model önerilerinizi büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum...

türksahini
13-10-2011, 00:24   |  #2  
OP Taze Üye
11 mesaj

arkadaşlar bir öneride bulunacak yokmu bu kocaman sitede ......

Erdem_Aydın
13-10-2011, 02:04   |  #3  
Erdem_Aydın avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 18
1,628 mesaj

Arkadaşım adam çine gidiyor ben nasıl diyeyim çinde şu mağaza var git ordan al? Hem çindeki fiyatları nerden bilelim? Çine tavsiye yapmak o kadar kolay mı? İşini görecek bi tablet 
http://www.hepsiburada.com/Liste ... &categoryId=3008012 398 TL

Son Düzenleme: Erdem_Aydın ~ 13 Ekim 2011 02:05
türksahini
13-10-2011, 10:00   |  #4  
OP Taze Üye
11 mesaj

arkadaşım  ordaki fiyatlar burdan 100-300 tla arası daha düşük oluyor ben zaten magaza adresi felan da iistemedim ki dikkat edersen sadece burda bildiginiz marka modellerden öneri istiyorum yani bunu ayrıca çin e degil herjangi bir yabancı ülke içinde öyle ama verebilcegin tüm tüm çeşitleri çinde bulabilirsin öyle bir süperligi var.... 

tavsiyen için teşekkürler güzel bir ürüne benziyor ama donanımı biraz daha güçlü bir tablet olsa daha iyi olur .