arkadaşlarr çok acil yardım edinn lütfenn

gsmufk
10-11-2010, 17:19   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

değerli arkadaşlar bilgisayarımı sabah açtım karşıma masaüstündeki programlar internet giriş sayfası ve mesenger giriş simgesi komple ne var ne yok adobe reader 9 simgesi olmuş (BİLGİSAYARIM VE BELGELERİM HARİÇ)neye tıklarsam tıklayım adobe ile açıyor fakat ... dosya açamadı çünkü desteklemeyen bir dosya türü yada bozulmuş yazıyor sistem geri yükleme yapmak istiyorum yine aynı hata çalıştıra regedit yazıp sistemi açmak istiyorum açmıyor yine aynı hata yeniden başlatım F8 le onar filan diyorum sistem geri yükle diyorum düzelmiyor PROGRAMI KALDIR DEDİĞİM ZAMAN HATA 1327.GEÇERSİZ SÜRÜCÜ+C530 F:/ HATASINI VERİYOR ne yapmam gerek lütfen yardım edermisiniz şimdiden teşşkürler

mancınık
10-11-2010, 17:36   |  #2  
mancınık avatarı
Yıllanmış Üye
726 mesaj

sistem geri yükleme yap

gsmufk
10-11-2010, 17:41   |  #3  
OP Taze Üye
5 mesaj
Alıntı: mancınık  
sistem geri yükleme
kardeş sistem geri yüklemeyi yapamıyorum aynı hatayı veriyor sistem geri yüklemeye tıklayınca bile adobe reader geliyor sistem geri yükleme noktası gelmiyor ve bilgisayarı açarken f8 i basıyorum ordan sistem geri yüklemeyi deniyorum fakat geriye alma noktası yok ordada tarih sormadan 5 saat geriye alıyor :(  onar diyorum yine olmuyor

Banned
10-11-2010, 18:07   |  #4  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Sistemi güvenli modda (açılışta F8 tuşuna basarak) açıp kendinize yeni bir kullanıcı hesabı oluşturup bu kesaptan giriş yapın. Sorun devam ederse denetim masası varsayılan propgramlar seçeneğinden tümünü sıfırlama seçeneği seçin. Böyle yazılımlarla ilişkilendirilmiş tüm uzantılar vatrsayılanlara resetlenecektir.http://windows.microsoft.com/tr- ... ows-uses-by-default

gsmufk
10-11-2010, 18:36   |  #5  
OP Taze Üye
5 mesaj
Alıntı: khramn  
Sistemi güvenli modda (açılışta F8 tuşuna basarak) açıp kendinize yeni bir kullanıcı hesabı oluşturup bu kesaptan giriş yapın. Sorun devam ederse denetim masası varsayılan propgramlar seçeneğinden tümünü sıfırlama seçeneği seçin. Böyle yazılımlarla ilişkilendirilmiş tüm uzantılar vatrsayılanlara resetlenecektir.http://windows.microsoft.com/tr- ... ows-uses-by-default
KARDEŞ YAPTIM DEDİĞİNİ AMA VARSAYILAN PROGRAMLAR SEÇENİĞİNDEN TÜMÜNÜ SIFIRLAMA SEÇENEĞİNİ BULAMADIM :(