Artı Kamera Güvenlik Sistemleri ve Kamera Sistem

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
artiguvenlik
27-12-2016, 18:06   |  #1  
artiguvenlik avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ara 2016

Artı Kamera | Güvenlik Sistemleri ve Kamera Sistemleri

Artı Kamera, günümüz teknolojisini güvenlik sistemlerine ve kamera sistemlerine en iyi şekilde entegre ederek her zaman kendinizi güvende hissetmenizi sağlamaktadır. 1994 yılından bu yana güvenlik sistemleri üzerine hizmet vermekte olan Artı Kamera, güvenlik sistemleri ve kamera sistemlerinin satış, montaj, bakım ve onarım hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Uluslararası standartlara uygun kalitedeki ürünler ile hizmetini gerçekleştiren firma, tecrübeli teknik ekibi ve satış sonrası desteği ile her zaman ihtiyaçlarınızı özenle karşılamaktadır.

Artı Kamera firması güvenlik sistemleri konusunda; başta kamera sistemleriolmak üzere izleme ve kayıt alma konusunda pratik çözümler sunmaktadır.Kablolu ve kablosuz hırsız alarm sistemleri ve yangın alarm sistemleri ile can ve mal güvenliğiniz sorunsuzca korunmaktadır.Bina giriş, çıkışlarının kontrolü ve personel takibi için ise kartlı ve parmak izi geçiş kontrol sistemleri en etkili çözümlerdendir.Güvenlik ve kontrol etme eksikliğinin hissedildiği her alanda Artı Kamera firması yanınızda. Alışveriş merkezleri, evleriniz, işyerleriniz, apartmanlar, otoparklar, mağazalar ve aklınıza gelebilecek her türlü yaşam alanında kullanılan güvenlik sistemleri ile can ve mal güvenliğiniz kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Artı Güvenlik Kamera Sistemleri

Artı Kamera, güvenlik sistemi denince hemen hemen herkesin ilk aklına gelen kamera sistemleri konusunda, sektördeki deneyimi ve son teknoloji ürünleriyle, hızlı çözümler üretmektedir. Kapalı devre görüntü ve kayıt sistemleri ile çeşitli sayıda kamera kullanılarak belirli bir alanın gözetlenmesine ve görüntülenmesine, elde edilen görüntülerin kayıt altına alınmasına ve video ekranlarda görüntülenmesine imkan veren kamera sistemleri ile güvenlik önlemleri oluşturulması için Artı Kamera’dan yardım alabilirsiniz.

Kamera sistemleriiçerisinde günümüzde en çok tercih edilen sistemlerden olan IP kamera sistemleri ile etkili güvenlik takip çözümleri kurabilirsiniz. Dahili internet sistemi içerisinden alınan IP ile kamera sistemi bir ağ üzerinden kolaylıkla kontrol edilebilmekte ve izlenebilmektedir. IP kameralar çok uzak mesafelerden görüntü alınmasına imkan vermektedir. IP kameralar ile birlikte sıkça kullanılan bir başka güvenlik sistemi ise AHD güvenlik sistemleridir. AHD kameralar yüksek çözünürlüğe, uzun kablo mesafesine ve gelişmişlik düzeyine göre uygun maliyete sahip olmasından dolayı hem ülkemizde hem yurt dışında kullanımı yaygın bir sistemdir. AHD kameraların teknik avantajları oldukça gelişmiş ve kaliteli olmasıyla beraber, koaksiyel kablo üzerinden aktarılan görüntü sinyallerini AHD kayıt cihazları ile işleyebilirsiniz.

Artı Kamera, herkesin yaşam standardını arttırmayı ve güvenliğini sağlamayı hedeflemektedir. Güvenlik sistemleri ve kamera sistemleriyle, yenilikçi çözümlerle ihtiyaçları karşılayan Artı Kamera en küçük işyerinden, büyük holdinglere, evlerden, sitelere, mağazalardan, alışveriş merkezlerine kadar müşteri ayırt etmeden herkese hizmet etmektedir. Artı Kamera firmasının amacı her zaman işletmelere ve konutlara güvenliği tamamlanmış, anahtar teslim projeler üretip, teslim etmektir. Güvenlik ve kamera sistemleri konusunda hizmet almak, aklınızdaki soruları sorup, bilgi almak için 0212 210 10 40 numaralı telefondan ya da infoartikamera.com.tr mail adresiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

http://www.artikamera.com.tr/