Aşk nedir ? içeri gir ve öğren

legendlegend
28-03-2013, 00:56   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
0 mesaj

Pahalı ve gösterişli hediyeler, ortalamanın üzerinde boy ve vücut ölçüleri, iyi davranışlar, çok sevmek

Bunlar kadınlar üzerinde işe yaramıyor değil mi ?

Hep hata yapıyorsun ama bir türlü başaramıyorsun.

Kadınların aşılmaz duvarları yoktur ; aşabilirsin.

Aşk bilmece değildir, öğrenince ismine sen karar vereceksin.

Bunu daha önce de yaptım ve tekrarlıyorum.

Bu foruma bir sorunun çözümünü ararken ulaştım ve şimdi sizin sorunlarınız çözülecek

Burda olacağım okumaya devam edin.

legendlegend
29-03-2013, 19:21   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
0 mesaj

Aşk kadınlar için amaç değil araçtır.Erkeği peşinde tutma sanatıdır dişi için.Seni ona çeken şey cinselliktir, başka bişey değil.

Bunun farkında olan dişi 250 gr etle seni oynatır.İşin aslı, başka malzemesi yoktur elinde.

İşin diğer yüzü..

Kadınları biraz araştırdıysanız şunu duymuş olmanız gerekir : '' Kadınlar bir şeye %100 odaklanamaz''

Tv izlerken başka bişey, yolda yürürken daha başka bişey, yemek yerken bambaşka bişey düşünür.

Hatta bir kısmı bu yüzden doğru dürüst orgazm olmayı bile beceremez.

Sen bir kadına kendini verebilirsin, başka kadınları gözün görmez.Ancak o unuttum dese bile unutmaz.Seninle öpüşürken ''acaba eskisi daha mı iyiydi?'' diye düşünür.Seninle vakit geçirirken diğeriyle/diğerleriyle paylaştığı zamanları düşünür.

Burdan ne sonuç çıkıyor ?

Hiçbir dişi tamamen sizin olmaz.

mhmt06
29-03-2013, 19:47   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 134
1,187 mesaj

arkadaşım galiba senin biraz canını yakmışlar.  o yüzden taraflı konuşuyorsun. benim hayatım boyunca gördüğüm yanlış insanların çoğunluğunu erkekler oluşturuyor. kadınlar davalarına eşlerine işlerine ortaklarına erkeklerden daha fazla önem verir. bir çoğunun karakteri birçok erkekle kıyaslanamaz bile.