ASP.NET Yardım

Kapalı Hesap (153535)
25-05-2011, 20:16   |  #1  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 27
2,297 mesaj

Arkadaşlar haftaya yetiştirmem gereken bir proje ödevi var ve internette istediğim kaynaklara tam olarak ulaşamıyorum.Hazır bir template dosyasında oynamalar yaparak kullanıcı girişleri için formlar oluşturmak istiyorum ve bunun sonucunda kullanıcı giriş yaptığında bu işlemin başarılı olup olmadığına dair mesaj gönderilmesini istiyorum.Template üzerinden çalışırken formlara veri girip submit butonuna tıkladığımda hiçbirşey olmuyor.Ayrıca aynı templatein proje üzerinde bir kopyasını oluşturup iki sayfa arasında nasıl bağlantı kurabilirim?(link vererek)Web sayfalarındaki home,about bu sayfaları nasıl ayrı ayrı oluşturup aralarından bağlantı kurabilirim?Arkadaşlar lütfen kaynak verirseniz de sevinirim çünkü istediğim kaynaklara Google üzerinden ulaşamadım.Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Kapalı Hesap (153535)
25-05-2011, 22:19   |  #2  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 27
2,297 mesaj

Arkadaşlar lütfen yardım index dosyalarında form oluşturma ve submit işlemleri nasıl yapılır?

mmhrn
26-05-2011, 10:07   |  #3  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
70 mesaj

visual studio da hazir login araci var onu kullanabilrsin. hazir kulanmazsan

burda aradigin var.
iki sayfa arasindaki baglantida <a href="digersayfa.aspx"> diger sayfa</a> seklinde ama sen html konularinada calis ilk basta