Asphalt 8: Airborne kısa süreliğine bedava!

CHIP Online
13-09-2013, 18:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Sevilen yarış oyunu serisinin en yeni üyesi Asphalt 8'ye bedava sahip olmanız mümkün!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/asp ... e-bedava_42624.html

Gameloft'un soluk kesen yarış oyunu, Asphalt serisinin sonuncusu, Asphalt 8: Airborne bugün itibariyle iPhone, iPad ve iPod Touch kullanıcılarını sevindiriyor.

Türkçe dil desteğiyle sunulan oyun Asphalt 8 serideki oyunlar karşısında iddialı. Oynanabilirlik, görüntü kalitesi, görevler açısından mobil oyuncuları tatmin etmeyi başaran oyun çıktığı günden bu yana ilk sıraları kaptırmamayı başarıyor.  Gaz efektleri, çarpışma sahneleri ile oldukça gerçekçi bir yarış hissi vermeyi başaran Asphalt oyunları, serinin bu ayağında da aynı gelişmiş özeliklerle ön plana çıkıyor.

Airborne başlığını taşıyan oyunda, yer çekimine karşı koymak size düşen en zevkli görevlerden birisi. Havada dans edercesine araçlarla takla atmak, rakip aracı ezip geçme görevleri sayesinde seviyenizi arttırıp, altın toplama şansı edinebilmek de oyunun zevkli kısmı. Bu detayların tümünü oyuna en iyi şekilde yansıtmak için gerekli olan üst düzey grafikler oyundaki Havok fizik motoru sayesinde elde ediliyor.

Araçları farklı pistlerde, birbirinden farklı türdeki bas, rock gibi müzikler eşliğinde kullanmak da oyuncuyla başarılı iletişimin bir parçası..Asphalt 8: Airborne'u henüz denememiş olan iOS cihaz sahipleri için güzel bir haftasonu hediyesi.


App Store bağlantısı: Asphalt 8: Airborne

Tüm Konu: Asphalt 8: Airborne kısa süreliğine bedava!

Kaynak: www.chip.com.tr