ASUS ALMADAN İYİCE DÜŞÜNÜN UYARIRIM!

asi_emre
17-08-2008, 17:27   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
51 mesaj

bU BİR ALINTIDIR:
benden uyarması,sonra neden asus aldım dememek için okumanız da fayda var.siz sorun ben cevaplayayım
ocak ayında asus f3sv240dr modeli aldım bana asus fiyat performans olarak çok iyidir dedikleri içindi gerçekten bir zamanlar herşeyiyle kaliteli olduğu eski modellerden belli oluyor kasalarda boyanın çıkması dışında bir hata görülmüyorduki o da önemli değildi ama f3serileri tam bir fiyasko çünkü ya kasa çatlamasında ya da ekran menteşesinde bir sorun muhakkak oluyor.sorunum ben aldıktan çok kısa bir süre sonra yaygın olan klavyeden başlayıp usb girişine kadar devam eden çatlaklıktı dönem bitirince de garantiye gönderdim tamam yapmışlar sonuçta kendi hatalarından kaynaklandığını onlar da biliyor,ama bilgisayarı aldığımda ilk dikkatimi çeken klavyenin düzgün monte edilmediği bir iki uğraşmamdan sonra düzelttim ayrıca menteşeler çok gevşek bunu nasıl olur da sıklaştırırım bilmiyorum.ama garantiye göndermeyeceğim kesin,bu sefer tamamen bozarlar makineyi bu adamlar.birilerinin o tamircilere işi öğretmesi gerekmenteşeleri nasıl sıkıştırabileceğimibilen varsa anlatabilir mi?ve son olarak gururla diyebilirimki arkadaşlarımın bazıları asus almayı düşünüyorlardı hatta modeli belli parası da hazırdı ama ben onları almamaları konusunda uyardım bana güvendikleri ve ne kadar dikkat ederek kullandığımı bildikleri için de almadılar şu ana kadarki kesin kurtardığım kişi sayısı 7 kesin dememdeki neden ise e-mail gruplarında ve üye olduğum forum sitelerinde bu uyarıyı yapıyorum bu yüzden kaç kişiyi uyardığımı siz düşünün.çünkü bu tür hatalara bilgisayar dergileri asla yer veremez sonuçta kimden reklam alacaklar de mi ama.herneyse son sözüm başınızın ağrımamasını istiyorsanız asusu eleyin gitsin.

BENDE ARKADAŞA KATILIYORUM BAŞKA BİR FORUMDA YAZMIŞ TAMAMEN ALINTIDIR,ASUSU ELEYİN UYARMAK İSTEDİM.Kızgın
BEN DE ÇOK SÖYLEDİM AMA DİNLEYEN YOK
ASUSTAN UZAK DURUN.

ALINTI LİNKİ:http://www.pcnet.com.tr/forum/ur ... madan-once-oku.html

emre__
17-08-2008, 17:35   |  #2  
emre__ avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,519 mesaj

heheheheh bende de war o makinadan ocakta aldım hala bi sorun yok ya siz kullanmasını bilmiyonuz üstüne abanıyorsunun yada ben bu 135 kilo ile çok hassas davranıyorum :) walla bi sorun olursa aldığım yere gidip onların başını ağrıtıyorum :) niye ayıplı mal satıyosunuz diye :) he bide dandik servise gidersenin onlar da baştan savma yapar :)

Tanju Burak
17-08-2008, 17:43   |  #3  
Taze Üye
11 mesaj

Aksine bende asus almayı düşünüyorum hatta bir model söyleyen olursa sevinirim kime sorsam asus yada toshiba dedi hatta asus un servisi iyi asus al dediler benden söylemesi...

DaRWeLL
18-08-2008, 12:10   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,851 mesaj

toshibanın teknik servisinin kötü olduğu doğru.ben bilgisayarı servise göndermek için bulunduğum bölgedeki yetkili servise gittim.bana söylenen şey:şimdi bunun istanbula gitmesi gerek uzun sürer biz götüremeyiz siz götürün.biz ne mecburuz bilgisayarı burdan istanbula göndermeye.bu yüzden toshiba servislerine sinir olrum

emre__
18-08-2008, 12:49   |  #5  
emre__ avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,519 mesaj
DaRWeLL
toshibanın teknik servisinin kötü olduğu doğru.ben bilgisayarı servise göndermek için bulunduğum bölgedeki yetkili servise gittim.bana söylenen şey:şimdi bunun istanbula gitmesi gerek uzun sürer biz götüremeyiz siz götürün.biz ne mecburuz bilgisayarı burdan istanbula göndermeye.bu yüzden toshiba servislerine sinir
sen aldığın yere gidersen daha iyi olur senin gittiğim mahalle servisi satmadığı için arkdaşında durmuyo bi avantada alamayacak bide cebinden kargo parasımı versin he çoğu firma ücretsiz yolluyo ama :)

I Love GS
18-08-2008, 13:03   |  #6  
Yıllanmış Üye
448 mesaj
Tanju Burak
Aksine bende asus almayı düşünüyorum hatta bir model söyleyen olursa sevinirim kime sorsam asus yada toshiba dedi hatta asus un servisi iyi asus al dediler benden söylemesi...
BEnce HP al hp 2007 2008 in ençok satan markası teknik serviside iyi yamuk yapmaz sanırsam :)

Razorback
18-08-2008, 13:38   |  #7  
Yıllanmış Üye
712 mesaj

hp veya toshiba yerine dell yada asus u tercih edin. başka yorumlara hiç bakmayın. forum bu bilen bilmeyen herkes yazıyor. ben eski bir teknik servis uzmanıyım. benden söylemesi. bu kadar

ersans
18-08-2008, 21:23   |  #8  
Yıllanmış Üye
235 mesaj

bence sadece o bilgisayarda vardır benimde laptopum asus ama taş gibi hem ben aşırı tuşlara vurarak basarım (böyle serevim dakdilo gibi) 1 yıldır bir  şeycik olmadı valla

07BENER07
18-08-2008, 21:38   |  #9  
Yıllanmış Üye
1,699 mesaj

asus gibisi varmı ya :):)