Asus Crosshair IV Formula IDE kablosu

turk66
11-02-2011, 23:22   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
66 mesaj

Arkadaşlar meraba cahilliğimi maruz görün bir şey soracağım ASUS Crosshair IV Formula anakart aldım kutu içinden ide kablosu çıkmadı biraz araştırdım internette tanıtımlardada kutu içeriğinde ide kablosunu göremedim siyah asus yazan kabloyu bende biraz rahatladım yani cıkmıyor diye bilgisi olan varmı ide kablosu vardamı benim kutumda cıkmadı yoksa kutuda cıkmıyor mu? teşekkürler..

Mr.ED
12-02-2011, 00:25   |  #2  
Mr.ED avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
417 mesaj

Kullanma klavuzunda kutu içiriği yazıyor olması lazım :D

turk66
12-02-2011, 04:05   |  #3  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
66 mesaj

:) tamam sağosın.. peki arkadaşlar son olarak tekrar kusura bakmayın kutusu geldiğinde bana novadan aldım hafif yıpranmış gibiydi.. bazı yerleri kutunun eskimiş gibi soyulurya çok hafif ve içinde kullanım klavuzuda kenarı bükülmüş olarak geldi ben şüpelendim içi v.s. açılma gibi bir durum olmuşmudur veya olabilirmi? novada içini açma gibi bir durum olabilirmi? işlemci aldım novadan gene 1090 t onda yapıştırıcı var ama ondada olabilirmi çünkü gelen kutular hafif yıpranmış gibi duruyor.. mesela iternette 1090 t tanıtımında adam kutuyu açıyor soğutucusunun ortasında amd nin logusu var benimkinde yok.. mesela şöyle bakın soğutum aynı bununla ama ortasındaki logo yok boş benimki..

bu doğal mı hepsi aynı olmayabilirmi kutuların? KISACA NOVA BİLGİSAYARDA ÜRÜNLERİMİN İÇİ AÇILMIŞ OLABİLİRMİ? lütfen kafayı yiyeceğim yardımcı olun bana..

Son Düzenleme: turk66 ~ 12 Şubat 2011 04:34