asus f3 3.çatlama(?) ve ürün değişim önerisi

yusufd84
27-08-2009, 11:35   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
36 mesaj

Ocak 2008'de asus f3sv240 aldım ve 3-4ay içinde çatladı Haziranda garantiye gönderdim; kasayı değiştirmişlerdi artık çatlama olmaz diyordum. Bu sene yine çatladı, acaba 3.kez çatlatan var mı, büyük ihtimalle garanti süresi dolduğundan konu açmamışlardır hiçbir yerde, o yüzden ulaşamadım. şu sıralar 2.kez çatlatanlar benim gibi çoğalmakta....
garantiye göndermek yerine dava açacağım ve dava sonucunda, zamanında 2250lira vererek aldığım bilgisayarı başka bir modelle değişmeye yanaşırlar gibi geliyor aynı özellikte ama daha ucuz olanı peşin parayı vereceklerini sanmam, o yüzden sizden de 1000-1300 lira arasında sorunu olmayan ve mecburen asus olan  bir dizüstü tavsiyesi bekliyorum.
asusa dava açacaklar bana özel mesaj atsın lütfen.
yöneticiye not: sadece övgüler değil yergilerde yayınlanmalı, iyi ürün üretselerdi de ben de şikayet etmeseydim.lütfen konumu kilitlemeyin....aşağıda örneklerin bol olduğunu göreceksiniz...

Süleyman.
28-08-2009, 02:15   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

Geçmiş olsun. Hele davanız sonuçlansın da, o zamanki seçeneklere göre öneride bulunalım.

EbRaR ErDeM
31-08-2009, 10:34   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,217 mesaj

Geçmiş olsun. Asus notebook larda ilk defa şikayet duymadım. Malzemeler yetersiz kalitede üretiliyor olabilir. Süleyman'ın dediği gibi davanız bir sonuçlansın ona göre öneride bulunuruz.