Asus P5K SE Anakart Sorunu???????

kortoz
02-02-2010, 00:40   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

Arkadaşlar öncelikle herkese ii akşamlar.. benim sorunum başlıktada belirttiğim gibi http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=2237 Anakartım bu
bilgisayarımı alalı 1 yıl olmadı...Fakat bıosta yapmadığım ayar kalmadı bilgisayarı uyku moduna veya bekleme moduna geçiremiyoru.Bunun sonucunda biosta tüm ayarları yaptım fakat yine olmadı...uyku moduna aldığım zaman bilgisayar kapanıyor 2 saniye sonra hiçbirşeye dokunmadığım halde açılıp masaüstüne atıyor....bekleme konumunda ise 'resuming windows' diyip masa üstüne atıyor...Ayrıca bilgisayarım kapalı iken fişe takılı olduğu halde anakarta güç geldiği halde hiç birşeyi şarj edemiyorum.....Servise yollamadan önce böyle bi hata yaşayan arkadaşım varmı diye sizden yardım istiyorum ...Lütfen yardım edin kafayı yemek üzereyimZonk

kortoz
02-02-2010, 19:01   |  #2  
OP Taze Üye
9 mesaj

dediğin şekilde WAKE ON USB modunu çok denedim olmadı....Herşeyi yaptım..Ayrıca windows 7 ultimate kullanıyorum..Sürücülerimin hepsi güncel durumda...powercfg.exe denedim yine aynı sonuç değişen birşey yok...Baişka bi önerin varmı

kortoz
02-02-2010, 21:18   |  #3  
OP Taze Üye
9 mesaj

kardeş powercfg.exe'yi nasıl alıştıracağımı bilmiyorum biraz daha bilgi verirmisin .....:)

kortoz
04-02-2010, 18:19   |  #4  
OP Taze Üye
9 mesaj

kardeş bilgisayarımı ethernet kartı ile optik usb mouse uyandırıyormuş verdiğine göre baktım başka ne bilgi istiyorsun hepsi güncel durumda şu anda....