Asus'tan cebe sığan kompakt projektör!

CHIP Online
31-03-2014, 12:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Asus, cebe sığacak kadar kompakt boyutlu taşınabilir projeksiyon cihazını ortaya çıkardı!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/asu ... rojektor_46286.html

ASUS, cebe sığacak kadar kompakt boyutlu taşınabilir projeksiyon cihazı S1 Mobil LED Projektörü tanıttı. Projektörün şarj edilebilir dahili pili, 3 saate varan projeksiyon süresinin yanı sıra diğer mobil cihazları şarj etmek için de kullanılabiliyor.

Şarj edilebilir dahili pile sahip taşınabilir projeksiyon cihazı


Sadece 3cm (1,18inç) uzunluğunda ve 342gr (0,75lbs) ağırlığındaki S1 Mobil LED Projektör, hafifliği ve küçük boyutuyla sık seyahat eden profesyoneller için iyi  bir taşınabilir projeksiyon cihazı. S1'ın sahip olduğu şarj edilebilir 22Wh dahili pil, tek şarj dolumu ile üç saate kadar çalışıyor. Dahili pil ayrıca, diğer mobil cihazları şarj etmek için 6000mAh değerinde bir güç bankası olarak da kullanılabiliyor


İyi kısa atış oranı


Sınıfının en iyi kısa atış oranına sahip olan S1, ekrandan sadece 1 metre uzaklıkta çaprazlama 41inç görüntüleyebiliyor, böylece özellikle küçük alanlarda sunum yapmak için ideal bir yansıtma oranı sağlıyor. S1'in 200 ANSI lümen değerindeki LED ışık kaynağı ise %100 NTSC geniş renk gamı ile görüntüleri fotoğraf gibi gerçekçi ve parlak bir biçimde yansıtıyor. Çevre dostu LED ışık kaynağı, 30.000 saatlik kullanım ömrü ile lamba değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırarak uzun vadede tasarruf etmenizi sağlıyor. S1, LED kullanımı sayesinde anında açılıyor, böylece sunum yapmaya başlamak için beklemenize gerek kalmıyor.  

Yüksek ses performansı ve bağlantı seçenekleri


ASUS SonicMaster teknolojisine sahip hoparlörü ile iyi ses performansı sunan S1, HDMI portu sayesinde dizüstü bilgisayarlar, medya oynatıcılar ve oyun konsolları ile kullanılabiliyor. MHL (Mobile High Definition Link) bağlantısı ile MHL uyumlu bir mobil cihazdan içerik yansıtırken mobil cihazı aynı anda şarj etmek de mümkün oluyor.

Tüm Konu: Asus'tan cebe sığan kompakt projektör!

Kaynak: www.chip.com.tr