Asus Türkiye PC'leri ateşliyor

CHIP Online
23-06-2012, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

ASUS, yeni yarışması "Bilgisayarımı Ateşle" ile harika bir bilgisayar hediye edecek!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/asu ... tesliyor_34413.html

ASUS, yeni yarışması "Bilgisayarımı Ateşle!" ile bir kullanıcıya tamamen üst-uç bileşenlerden oluşan ASUS rüya bilgisayarı hediye ediyor. Haziran ayı boyunca kullanıcılar ASUS'un rüya bilgisayarını neden kendilerinin hak ettiğini anlatan bir video çekip bu videoyu "ASUS Bilgisayarımı Ateşle" başlığıyla YouTube'a yükleyecek. Daha sonra Facebook'taki ASUS Türkiye sayfasında yer alan "Bilgisayarımı Ateşle" uygulamasına bilgilerini ve videonun bağlantısını giren kullanıcılar arasından seçilecek şanslı kullanıcı ASUS rüya bilgisayarını elde edecek. Bu kullanıcının seçilmesinde videonun YouTube'daki izlenme ve beğenilme sayısı da büyük önem taşıyor olacak.


Rüya bilgisayarın bileşenleri neler?


ASUS'un iki kez dünya rekoru kırılmasını sağlayan en üst düzey AMD anakartı Crosshair V Formula üzerine temellendirilen rüya bilgisayarda AMD'nin iki kez Guinness Dünya Rekoru kıran sekiz çekirdekli FX-8150 işlemcisi yer alıyor.Ekran kartında da kullanıcıların beklentilerini karşılamayı amaçlayan ASUS, tercihini AMD'nin en son mimarisi HD 7900 üzerine temellendirilmiş gelişmiş soğutma teknolojisi DirectCU II ile donatılmış ASUS Radeon HD 7970 DirectCU II'den yana kullanıyor.


Oyun odaklı olarak bir araya getirilen üst uç bileşenlerin performansını gözler önüne serecek monitör ise firmanın 2 milisaniye tepki süresi ve LED arka aydınlatması ile dikkat çeken ML238H modeli oluyor. HDMI arabirimi, 16.5mm Ultra ince yapısı ve dokunmatik sensörlü LED tuş paneli ile dikkat çeken ML238H, şık tasarım ve yüksek performansı bir araya getiren bir monitör.


En üst düzey bileşenlerin yanında oyuncu ürünlerini de bir araya getiren firma, rüya bilgisayarla birlikte aktif gürültü engelleme özelliğine sahip profesyonel oyuncu kulaklığı ROG Vulcan ANC'yi de bu şanslı kullanıcıya hediye ediyor.


Tüm Konu: Asus Türkiye PC'leri ateşliyor

Kaynak: www.chip.com.tr