Atatürk'e Yapılan Çirkin Saldırı

razgirz
10-08-2007, 04:36   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
68 mesaj

Ulu Ata'mıza bir saldırı daha.
Bir kişinin bile "Flag as Inapprociate" demesi, videonun kaldırılmasına ve yalnız kalmamamızı sağlayacaktır.

İşte o lanet video:

ExCeLLiuM
10-08-2007, 04:45   |  #2  
ExCeLLiuM avatarı
Yıllanmış Üye
1,149 mesaj

Lanet olsun, bunu yapana, yayınlayana. Şerefizler. Adi insanlar. Çekemiyolar. tüm avrupanın askerlerini kazma küreklerle çanakkaleden geçirmeyen askerlerimizi çekemiyorlar. Kendilerinin asla beceremiyeceği bir işi yapan Önderimizi çekemiyolar. Lanet olsun bu dünyaya. Amerikaya, Yunanistana, İsraile. Bunlara hayvan bile denmez. Hayvanlarında bir saygınlığı vardır!!!

memomuco
10-08-2007, 07:53   |  #3  
Üye
69 mesaj
KorsanNetTeam
Lanet olsun, bunu yapana, yayınlayana. Şerefizler. Adi insanlar. Çekemiyolar. tüm avrupanın askerlerini kazma küreklerle çanakkaleden geçirmeyen askerlerimizi çekemiyorlar. Kendilerinin asla beceremiyeceği bir işi yapan Önderimizi çekemiyolar. Lanet olsun bu dünyaya. Amerikaya, Yunanistana, İsraile. Bunlara hayvan bile denmez. Hayvanlarında bir saygınlığı vardır!!!
aynen...
şerefsizler...

Z1mBaBwE
10-08-2007, 10:37   |  #4  
Yıllanmış Üye
2,674 mesaj

suç bizim başımızdakilerde amerikaya avrupa birliğine girmek için herkeze yalakalık yapıyorlar başlarım avrupa birliğine bunlar gibi şerefsizleri konuşturuyorlar bu şerefsizlere nazilerin domuz yahudilere yaptığı gibi bunlarıda doğramak lazım ancak avrupadan böyle kurtulabiliriz

Borga-x
10-08-2007, 10:50   |  #5  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj
R3QU3M
suç bizim başımızdakilerde amerikaya avrupa birliğine girmek için herkeze yalakalık yapıyorlar başlarım avrupa birliğine bunlar gibi şerefsizleri konuşturuyorlar bu şerefsizlere nazilerin domuz yahudilere yaptığı gibi bunlarıda doğramak lazım ancak avrupadan böyle
Aynen katılıyorum ama noldu.Sandıktan yıne onlar cıktı... Biz toplum olarak akıllı olsak bunların hıcbırı başımıza gelmezdi. Ama nato kafa nato mermer..

egemengiga
10-08-2007, 11:18   |  #6  
Yıllanmış Üye
4,298 mesaj

halen daha beyinlerini yikayip Türk dusmani yapiyorlar yurt disindaki gencleri. sonra baslari sıkısınca yine bize geliyorlar. tansiyonum yukseldi! bu kadar basit mi insanlarla dalga gecmek? vidyoda yorum yapmayi kapatmislar ama neden vidyonun kendisi halen kaldirilmamis? birisleri dis islerine gondermeli bu link i.

Z1mBaBwE
10-08-2007, 11:50   |  #7  
Yıllanmış Üye
2,674 mesaj

zaten bu yunanlılarda kürtlerde kaşınmaya başladı artık gerekilen yapılmalı yunanınlar kurtuluş savaşında kızlar gibi kaçarken fakir ve cesur türk askerleri onları kovalıyordu günümüzde ise gücümüze güç kattık keşke osmanlı zamananındaki gibi tüm dünya bizden korksa günümüzdedeAlkış

Son Düzenleme: Z1mBaBwE ~ 10 Ağustos 2007 12:05
Banned
10-08-2007, 12:09   |  #8  
Banlandı
1,148 mesaj

1-İşi Siyasi boyuta çekmeyin. Halk bu Yönde karar verdi. ki bende Bu partiye oy vermedim. Nereye verdiğimi Profilimden bakıp tahmin edebilirsiniz.
2- Bu Video'ya link vererek onlara hizmet ediyorsunuz. Bu sayede video daha üst sıralara çıkıyor. İzlemeyin .. ben öyle yapıyorum. Onllar neden Kaldırmıyorlar. KÜFÜR TEK MİLLETTİR. Cevap bu.
3- Kürtleri hemen bu işe karıştırmayın. Kurtuluş savaşında Kahraman Türk Askerlerinin yanında Kürdü de vardı, Lazı da Arabı da velhasıl tüm müslümanlar vardı.
Evet Irkçı Kürtler var.. ama Bunun suçlusu Bilinçsiz kürtler ve bazı Irkçı türklerin olmasıdır.
Osmanlı zamanındaki gibi Olmak istiyorsak onun Felsefesini iyi anlamalıyız. Ne demek istediğimi anlıyorsunuz.(bakınız; Yasaklar)
bu kadar...
saygılar..

GRaNZaT
10-08-2007, 14:23   |  #9  
Yıllanmış Üye
4,234 mesaj

Konuyu kilitledim, küçük bi temizlik yaptım ve tekrar açtım. Kusura bakmayın ama bir konu hakkında bile düzgün tartışamıyoruz. Buraya küfür yazdığınızda, bu videoyu hazırlayanlara ulaşacağını mı zannediyorsunuz? Ya da partizanlık/anti-particilik yaptığınızda bir işe yarayacağını?

Siz daha kendi içinizdeki sorunları halledemeyip birbirinize düşman kesiliyorsunuz, ki eloğlunun emin olun en çok istediği bu! Eğer bu tartışmayı düzgün götürecekseniz buyrun, aksi halde hiç istemediğim yetkilerimi kullanacağım.

Not 1: Bu asla bir tehdit değil, sadece forum kurallarına uymak ve forumu kirletmemek adınadır.

Not 2: Yazdıklarım tabi ki buraya yazan herkese değil.. Gerekli olan düzeltmeleri, mümkün olduğunca akışa dokunmadan yaptım.

yas
10-08-2007, 17:07   |  #10  
Yıllanmış Üye
592 mesaj

Arkadaşlar reklamın iyisi kötüsü olmaz. Bu şekilde lanetlemek için her açışınızda, mail yoluyla etrafa dağıttınızda popülerliği artıyor ve ön sıralara gelerek daha çok kişiye ulaşıyor. Prim vermeyin böyle şeylere...

ExCeLLiuM
10-08-2007, 17:37   |  #11  
ExCeLLiuM avatarı
Yıllanmış Üye
1,149 mesaj

Sadece lafta kalmasın. Gerekli mercilere bildirelim. Bu tarz şeyler için internette başvurulacak bir organ var mı?

safakaltun
10-08-2007, 17:59   |  #12  
Yıllanmış Üye
170 mesaj

arkadaşlar bilmiyorum haberime ne kadar sevinirsiniz ama dış işlerinn belirtilmiş bir mail adresi yok yanlız içişleri bakanlığı vbe başbakanlığın belirtilmiş olan adreslerine bu linki gonderdim inşallah ilgilenirler... eğer ilgi,lenilirse gerçekten rahatlıycam ama bi anda beynim döndu...

Z1mBaBwE
10-08-2007, 18:26   |  #13  
Yıllanmış Üye
2,674 mesaj

AlkışAlkış gerekeni yapmışsın inşallah agızlarının haddini bildirirler

safakaltun
10-08-2007, 18:27   |  #14  
Yıllanmış Üye
170 mesaj
R3QU3M
AlkışAlkış gerekeni yapmışsın inşallah agızlarının haddini
inşallah bir tepki verirler...

ExCeLLiuM
10-08-2007, 18:34   |  #15  
ExCeLLiuM avatarı
Yıllanmış Üye
1,149 mesaj

safakaltun sağol ya. Yetkililer bieşey yapsın artık. Biz onlar için böyle bişey yapıyomuyuz, neden onlar uğraşıyor bizle. Anlamışd eğilim ya. Hasta bu insalar,hasta!

safakaltun
10-08-2007, 18:37   |  #16  
Yıllanmış Üye
170 mesaj
KorsanNetTeam
safakaltun sağol ya. Yetkililer bieşey yapsın artık. Biz onlar için böyle bişey yapıyomuyuz, neden onlar uğraşıyor bizle. Anlamışd eğilim ya. Hasta bu insalar,hasta!
ortada bariz bi çekememezlik var yanlışmı dusunuyorum...

Z1mBaBwE
10-08-2007, 18:41   |  #17  
Yıllanmış Üye
2,674 mesaj

aslında bizde bunlara böyle yapsak dünyayı ayağa kaldırırlar Türkler bize düşman ülkemizi ele geçirmek istiyorlar diye bütün dünyayı ayağa kaldırırlar

safakaltun
10-08-2007, 18:46   |  #18  
Yıllanmış Üye
170 mesaj

bimer@basbakanlik.gov.tr;   
  ozelkalem@icisleri.gov.tr;   
ozelkalem@icisleri.gov.tr;
webmaster@mfa.gov.tr;

arkadaşlar bizimle ilgilenebilecek mail adreslewri isterseniz sizde gonderin birşeyler belki daha etkili olur..

boris1
10-08-2007, 18:53   |  #19  
Yıllanmış Üye
209 mesaj
GRaNZaT
Konuyu kilitledim, küçük bi temizlik yaptım ve tekrar açtım. Kusura bakmayın ama bir konu hakkında bile düzgün tartışamıyoruz. Buraya küfür yazdığınızda, bu videoyu hazırlayanlara ulaşacağını mı zannediyorsunuz? Ya da partizanlık/anti-particilik yaptığınızda bir işe yarayacağını?

Siz daha kendi içinizdeki sorunları halledemeyip birbirinize düşman kesiliyorsunuz, ki eloğlunun emin olun en çok istediği bu! Eğer bu tartışmayı düzgün götürecekseniz buyrun, aksi halde hiç istemediğim yetkilerimi kullanacağım.

Not 1: Bu asla bir tehdit değil, sadece forum kurallarına uymak ve forumu kirletmemek adınadır.

Not 2: Yazdıklarım tabi ki buraya yazan herkese değil.. Gerekli olan düzeltmeleri, mümkün olduğunca akışa dokunmadan yaptım.

herhalde şerefsiz kelimesinin ne anlama geldiğini bilmiyosun.ne güzel temizlemişsin

BOOMFUNKMCS
10-08-2007, 22:23   |  #20  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

terbiyesizlik başka birşey değil,gelmeyin bu tür propagandalara arkadaşlar.ben üyeyim youtube ye :) şimdi neler neler yazacağım artık bilemeyeceğim.şu mübarek günde açtıracaklar ağzımı.

safakaltun
10-08-2007, 22:27   |  #21  
Yıllanmış Üye
170 mesaj
boris1
GRaNZaT
Gerekli olan düzeltmeleri, mümkün olduğunca akışa dokunmadan yaptım.
herhalde şerefsiz kelimesinin ne anlama geldiğini bilmiyosun.ne güzel temizlemiş
kalınlarştırdığım kısmı okumadın galiba...

razgirz
11-08-2007, 19:52   |  #22  
OP Üye
68 mesaj
R3QU3M
aslında bizde bunlara böyle yapsak dünyayı ayağa kaldırırlar Türkler bize düşman ülkemizi ele geçirmek istiyorlar diye bütün dünyayı ayağa kaldırı
Aynen öyle. Kesinlikle doğru. Gereken mercilere mesaj atan arkadaşa teşekkürler. Yeter artık!