atı readon hd 2400 pro acil yardım

strucklieben
04-09-2011, 04:10   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
41 mesaj

beyler bilgisayar asırı hızlı 10gb ram ı olan pclere dahi taş cıkartır işlemci :  interl r core tm 2 duo cpu e4700 @ yüklü bellek ram : 3,00 gb  sistem sürü : 32 bit işletim sistemi ekran kartı : ATI  radeon HD 2400 PRO yaklasık top bellek ( ekran karı ( : 1530mb   directdraw hızlandırması etkin dirct 3d hızlandırması etkin agp doku hızlandırması etkin !! Ancak bilgisayar cok fazla hızlı olmasına ragman nfs world (online bir oyundur) video detail low da normal minumumda hic kasmıyor low dada hic kasmıyor ancak medıumda biraz highde cok maxumumda asırı adamlarda 2gb var  maximumda cok yuksek kalitede oynuyorlar benım sorunuma care bulamadım ancak bilgisayar cok hızlı bu forum taktir ettıgım bir forum care bulacagına inanıyorum.

fbli
04-09-2011, 09:45   |  #2  
fbli avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
1,158 mesaj

Oyun performansında en fazla etkili olan parça ekran kartıdır. 2400 Pro eski bir kart ve High ayarlarda  kasması gayet doğal. Sisteminizdeki diğer parçalar ise yeterli düzeyde. Bana göre ekran kartı terfisi sorunu halleder.

Kapalı Hesap (221311)
06-09-2011, 23:01   |  #3  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
729 mesaj
Alıntı: strucklieben  
beyler bilgisayar asırı hızlı 10gb ram ı olan pclere dahi taş cıkartır işlemci :  interl r core tm 2 duo cpu e4700 @ yüklü bellek ram : 3,00 gb  sistem sürü : 32 bit işletim sistemi ekran kartı : ATI  radeon HD 2400 PRO yaklasık top bellek ( ekran karı ( : 1530mb   directdraw hızlandırması etkin dirct 3d hızlandırması etkin agp doku hızlandırması etkin !! Ancak bilgisayar cok fazla hızlı olmasına ragman nfs world (online bir oyundur) video detail low da normal minumumda hic kasmıyor low dada hic kasmıyor ancak medıumda biraz highde cok maxumumda asırı adamlarda 2gb var  maximumda cok yuksek kalitede oynuyorlar benım sorunuma care bulamadım ancak bilgisayar cok hızlı bu forum taktir ettıgım bir forum care bulacagına inanıyorum.

ATİ HD2400 alt seviye bi ekran kartı oyun için uygun değil bu ekran kartıyla oyunlarda yüksek detayda performans beklemen yanlış olur. Ekran kartının 1-2 gb olması seni yanıltmasın yani 1 gb olan 2 gb olan ekran kartı güçlü diye bişey yok. Ekran kartı belleğinin kaç bit olduğu ddr kaç olduğu çok önemlidir. Artık ddr2 bellekli ekran kartları kötü sayılır. Ekran kartı en az ddr3 128BİT olmalıdır.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (222228) ~ 06 Eylül 2011 23:08