Atlamış olabileceğiniz 2 zaman tüneli işlevi!

CHIP Online
29-11-2012, 11:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Facebook'un zaman tünelindeki bu faydalı işlevleri kullanıyor musunuz?

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/atl ... i-islevi_37247.html

Resimlerle: En ilginç 10 Facebook hayran sayfası!

Facebook'un kullanıcı sayısı kadar sunduğu işlev sayısı da giderek artıyor. Facebook'u düzenli olarak kullansanız bile bazı işlevlerin varlığını unutabiliyorsunuz. Örneğin zaman tünelinizdeki fotoğrafların yerini değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz? İşte unutmuş, atlamış olabileceğiniz 2 zaman tüneli ipucu.


"Önemli gelişmeler"


Facebook, hayatınızdaki önemli gelişmeleri zaman tünelinde istediğiniz bir tarihe eklemenize izin veriyor. Bunu yapabilmek için durum güncellemesi yaptığınız kutucuğunun üzerindeki "Önemli Gelişme" bağlantısına tıklayın. Buradan iş, eğitim, aile, ilişkiler, ev ve yaşam, sağlık, yolculuk ve tecrübeler gibi farklı olayları zaman çizginize eklemeniz mümkün.


Farklı türdeki olaylar, genellikle sizden farklı türde veriler girmenizi istiyor. Ancak olayların çoğu için bir zaman dilimi, konum girmeniz, ilgili kişileri etiketlemenizi istiyor.


Hayatınızın çeşitli dönemindeki olayları zaman tünelinizde etiketlediğinizde, onu gezen arkadaşlarınız hayatınız hakkında daha kolay bir biçimde bilgi sahibi olabilecekler.


Tüm Konu: Atlamış olabileceğiniz 2 zaman tüneli işlevi!

Resimlerle: En ilginç 10 Facebook hayran sayfası!

Kaynak: www.chip.com.tr