avast! v8 Ücretsiz Türkçe Sürüm

Link
26-04-2013, 02:58   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
83 mesaj

avast! v8 yeni sürümü yayınlanmış, güzel bir programa benziyor,

Kullanmak için öncelikle bir avast! hesabı yaratmanız gerekiyor, alttaki linkte bulunan formu doldurun,

Adreshttps://my.avast.com/registration

Daha sonra kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapın,

avast! v8 ücretsiz Türkçe sürümünü alttaki linkten indirin,

İndirhttp://www.avast.com/tr-tr/get/7PFfdUav

Kurulumu tamamladıktan sonra sizden lisans kodu istenecektir, ücretsiz 1 yıllık lisansı alttaki linkte bulunan formu doldurarak alabilirsiniz,

Adreshttp://www.avast.com/tr-tr/registration-free-antivirus.php

Özellikleri:

• Dosya sistemi kalkanı
  • Web kalkanı
  • Posta kalkanı
  • Ağ kalkanı
  • P2p kalkanı
  • Anlık mesajlaşma kalkanı
  • Davranış kalkanı
  • Komut dosyası kalkanı
  • Bulut Zeka Özelliği ( Bu özelik sayesinde anlık güncellemeler sağlanarak en son tehlikelere karşıda önlem alınmış olunur. )
  • Tarayıcı Temizliği ( Bu özellilk rahatsız edici tarayıcı araç çubuklarını bilgisayarınızdan kaldırır. )
  • Site engelleme ( Bu özellik sayesinde engellenmesini istediğiniz website adreslerini belirleyebilirsiniz. )

feanorking
26-04-2013, 06:03   |  #2  
feanorking avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
1,688 mesaj

bende sandım avast is 1 yıllık lisans flan dağıtıyor. bildiğin free sürüm.

okinkurt
26-04-2013, 07:43   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj

Önceden avast 7 kullanıyordum update sonrası kitlenmeye başladı 8 kurdum gayet başarılı bir antivirüs firee olarak en iyisi avast zaten.

Son Düzenleme: okinkurt ~ 26 Nisan 2013 07:44
Link
26-04-2013, 11:32   |  #4  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
83 mesaj
Alıntı: gcb1903  
bende sandım avast is 1 yıllık lisans flan dağıtıyor. bildiğin free sürüm.

İnternet security sürümünden fazla eksiği yok aslında, security sürümde güvenlik duvarı, antispam koruması , safezonu ve sandbox özellikleri mevcut fazladan, bu eksik kısımlarıda yine ücretsiz comodo güvenlik duvarı programı ile tamamlayabilirsin, comodo içerisinde güvenlik duvarı ile beraber, hips koruması, sandbox özelliği ile geliyor.

black_flood
26-04-2013, 18:27   |  #5  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

2 gün sonra bir yerleri kalkmayacaksa özelliklende panda security firması gibi o zaman bu firma ile çok iyi işler başarılabilir paralı sürümleri ile. paralısını ne yapacaksın free olan zaten tüm özelliklere sahip denecektir fakat teknik destek ve servis yok ev kullanıcısına gerekmeyebilir fakat iş yerleri için çok gerekli dediklerim ve ayrıca yeniliklere açık olup yazılımlarının geliştirilmesi için sunulacak olan ek geliştirmeleride inceleyip uygun olması durumunda ekleyeceklerse deymeyin gitsin. panda antivirüs artık bitmiştir kokuşmuş bir anlayış ile devam etsinler istedikleri kadar. yeni virüs çıkıyor ve adamlar tam 1 gün sonra destek veriyor tam 4 tane firma var hedefimde hangisi daha sağlam olanak sunarsa o firma en iyisidir.