Avea işlemlerini iPad üzerinden yapmak mümkün

CHIP Online
21-04-2014, 12:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Avea, mobil cihazlar için sunduğu bayi uygulamasıyla bakın size hangi olanakları sunuyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/ave ... k-mumkun_46683.html

Resimlerle: App Store'dan kaldırılan 10 uygulama!

Avea; geliştirdiği Mobil Bayim Uygulaması'yla; Apple Store'daki satış temsilcilerini, Avea müşterilerine ait tüm satış işlemlerini iPad üzerinden yapabilme yeteneğine kavuşturan operatör oldu.


Avealıların Apple Store'daki satış işlemlerinin Apple'ın tek kullanıcı/şifre isteğiyle gerçekleştirilmesini sağlayan Avea Mobil Bayim Uygulaması; aynı zamanda Safari kullanımı, tarayıcı kullanmadan Numara Taşıma işlemi yapabilme ve işlemler için QR kod oluşturma taleplerini de karşılayacak şekilde tasarlandı.


Geliştirdiği birbirinden fonksiyonel uygulamalarıyla, kurumlara ve bireysel kullanıcılara, teknolojinin sağladığı avantajları en iyi şekilde sunan Avea; Türkiye'de açılan ilk ve tek Apple Store olma özelliğine sahip İstanbul Zorlu Center'daki Apple mağazasında kullanılan Avea Mobil Bayim Uygulaması'yla da dikkat çekti.


Apple Store'daki satış temsilcilerini, Avea müşterilerine ait tüm satış işlemlerini iPad üzerinden yapabilme yeteneğine kavuşturan Avea, Mobil Bayim Uygulaması'yla Apple Store'da bu yetkinliği sağlayan operatör oldu.


Tüm Konu: Avea işlemlerini iPad üzerinden yapmak mümkün

Resimlerle: App Store'dan kaldırılan 10 uygulama!

Kaynak: www.chip.com.tr