Avea müşteri işlemlerini cebe taşıdı

CHIP Online
27-07-2012, 12:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Avea, geliştiriği bu yeni mobil uygulama ile hattınıza ait online işlemleri yapmanıza izin veriyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/ave ... e-tasidi_34942.html

Avea, akıllı cihaz kullanan müşterilerine sunduğu hizmetlere bir yenisini daha ekledi. Akıllı telefon kullanıcılarına özel olarak geliştirdiği Avea Online İşlemler Uygulaması ile Avealıların hatlarına ait online işlemleri cep telefonlarından yapmalarına imkan sağlıyor.


Akıllı telefon kullanan tüm bireysel ve kurumsal Avea aboneleri, ücretsiz olarak indirip, yine ücretsiz olarak kolayca kullanabilecekleri uygulama ile, hat işlemlerinden fatura ödemeye, 3G işlemlerinden katma değerli servislere kadar pek çok işlemi mobil olarak yapılabilecekler.


Avea kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak çözümler sunmak ve Avea servislerine ulaşım kolaylığı sağlamak için yeni uygulama geliştirmeye devam ettiklerini belirten Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat, "Herşeyin mobil olduğu bir iletişim çağındayız ve akıllı telefon kullanıcı sayısı gün geçtikçe artıyor. İşlerimizi hızlı ve mobil platformda gerçekleştirmek istiyoruz. Avea olarak akıllı telefon kullanıcılarına en hızlı ve en doğru çözümleri sunabilmek adına çalışmalarımız devam etmektedir; bundan sonra da Türkiye'nin Ar-Ge sertifikasına sahip tek operatörü olarak Avealılara özel servisler ve uygulamalar geliştirmeye devam edeceğiz. Bu sayede, kullanıcıların hayatını da kolaylaştırmayı hedefliyoruz" dedi.


Online İşlemlerde en çok kullanılan servislerin mobile taşındığı Avea Online İşlemler Uygulaması, sürekli güncellenecek ve yeni servislerin de ekleneceği içeriği ile iOS (iPhone), Android (Samsung, HTC, Sony Ericsson, Motorola, Huawei, ZTE gibi akıllı telefonlar), Blackberry OS ve Symbian (Nokia) işletim sistemli cihazlarda ücretsiz indirilecek ve Avea hatlar üzerinden ücretsiz bağlantı sağlanacaktır. Uygulama ile kullanıcılar yurtdışında olsalar bile güncel tarifelerinde değişiklik yapabilirken; faturalı/faturasız hat kullanım detayı, fatura görüntüleme, otomatik ödeme talimatı verme, Avea paket/servis abonelikleri gibi daha bir çok işlemi de akıllı cihazlarından gerçekleştirebilecekler.

Tüm Konu: Avea müşteri işlemlerini cebe taşıdı

Kaynak: www.chip.com.tr