Avea'nın MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret AŞ ile hayat

ErnAydgdu
30-03-2010, 20:45   |  #1  
ErnAydgdu avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Mar 2010

Avea daha önce; TCDD Ankara - Eskişehir Yüksek Hızlı Tren hattında 3G hizmeti vermeye başlamıştı.

Fabrika çıkışlı MAN ve NEOPLAN seyahat otobüslerinde yer alacak Avea 3GWireless Router teknolojisi sayesinde, şehirlerarası otobüslerdeseyahat eden yolcular internete kolayca bağlanabilecek. Şehirlerarasıseyahatlerde yolculara hızlı ve kesintisiz mobil internet hizmetisunmak amacıyla hayata geçirilen işbirliği sayesinde Avea 3G WirelessRouter ile yolcular ek bir bağlantı cihazına ihtiyaç duymadan Wi-fibağlantısı üzerinden 3G hızında internete erişebilecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Avea Kurumsal Satış Direktörü Selda ÜnlüUsta, "3G sadece mobil iletişim operatörlerinin değil diğer kurumlarında müşterilerine çok daha zengin ve katma değerli hizmetler sunmalarınaimkan tanıyor. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret AŞ ile yaptığımız işbirliğisayesinde de otobüs seyahatlerinde yolcuların hayatını kolaylaştırıpzenginleştirecek bir hizmete daha imza atmaktan mutluluk duyuyoruz.Türkiye'nin bilgi toplumuna geçişinde önemli rol üstlendiğineinandığımız 3G teknolojisinin kullanımını yurt çapına hızlayaygınlaştırmayı için projelerimize devam edeceğiz." dedi.

Şirket olarak her zaman en son teknolojiyi takip ettiklerinin altınıçizen MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret AŞ Grup Müdürü Eren Gündüz deşunları söyledi: "Avea ile birlikte hayata geçirmiş olduğumuz buuygulamayla, MAN ve NEOPLAN seyahat otobüsleri ile seyahat edenyolcular kendilerini ayrıcalıklı hissedecekler. MAN ve NEOPLAN'ınyolcularına sunduğu konfor ve 3G hızında internet erişimi ile uzunşehirlerarası yolculuklar daha da keyifli hale gelecek." dedi. Avea 3GWireless Router, MAN tarafından üretilecek yeni otobüslerin yanı sırahalihazırda kullanımdaki otobüslere de monte edilebiliyor.