aver tv dvb-s pro

HPQ-User
28-01-2008, 09:22   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

emre sormuş:
degerli uzman arkadaşım ben yukarda yazmış oldugum tv kart ile digitürk ten bilgisayar aracılıgı ile tv izlemek istiyorum fakat kablo olsun ayarlar olsun hiç bir şekilde sonuç alamıyorum özellikle digitürk ve tv kart baglantılarını söylernisiniz.şimdiden ilginiz için çok tşk ederim

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
p4 1.6 1gb ram 256 ekran kartı

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; InfoPath.1)

Borga-x
28-01-2008, 09:54   |  #2  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

Bunun için digiturk'ten görüntü ve ses bağlantısını tv kartına yapmalısınız bunun için digiturk'un arkasında bulunan Scart girişine bir ucu scart dıger ucunda 3 tos jack bulunan ara kablodan alabılırsınızç. Bu kabloların sarı olanı goruntu kırmızı ve beyaz olanı ses kablolarıdır. Ses kablolarını da ses kartına bağlamak ıcın tos jacktan stereo jack gırısıne çeviren aparatlar var.

burdan alacagın kablo şekli CR AV 041 olacaktır

Koray Kocaman
28-01-2008, 22:32   |  #3  
Koray Kocaman avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,876 mesaj
Borga-x
Bunun için digiturk'ten görüntü ve ses bağlantısını tv kartına yapmalısınız bunun için digiturk'un arkasında bulunan Scart girişine bir ucu scart dıger ucunda 3 tos jack bulunan ara kablodan alabılırsınızç. Bu kabloların sarı olanı goruntu kırmızı ve beyaz olanı ses kablolarıdır. Ses kablolarını da ses kartına bağlamak ıcın tos jacktan stereo jack gırısıne çeviren aparatlar var.

burdan alacagın kablo şekli CR AV 041 olacaktı
Resimde sorun var BORGA-X arkadaşım...