avertv tv kartında donmalar...

HPQ-User
28-10-2007, 16:45   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

froarleg sormuş:
selamlar
Avertv DVB-S PRO tv kartımda degısık aralıklarla 1-2 sn.lık donmalar meydana gelıyor,tum kanallarda bu sorunu yasıyorum,program ıcınden ınce ayarmı yapmam gerekıyor bılmıyorum ama oncekı bılgısayarımda su an kullandıgım dııl ama aynı kartı kullanmıstım sorun yoktu ve eskı sıstemım daha dusuk bır sıstemdı yenı yazılım mı ındırmem gerekır acaba bu konuda yardım lutfen ...Teşekkür ederim ...

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
asus p5k se anakart,ıntel e4500 2.2 c2duo,sapphıre 256 mb  2600xt ekr.kartı,kıngston 1gb 800mhz ram,250 seagate hdd,
acer 17 lcd monıtor ...

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)

Dark Spirit Of The Silent
29-10-2007, 16:11   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
604 mesaj

öncelkle tabi akla yazılmnı güncellemek geliyor önce sürücüsünü güncelle sonra donanım çakşması olp olmadıını kontrol et bnu aygıt yöneticisnden bakarak yapablrsin eğer elnde bşka bi tv kartı varsa onla kontrol etmeni tavsiye ederim yoksa bi yerden 1-2 günlüğüne ödünç almaya bak yazılımlar çakışablr bnlar format atmadan yapableceklern ama fotmat atablrz diosan at ilk önce tv kartınn yazılımnı kur en son olarakta program içnde ince ayar mı yapmak lazım blmiorm kullanmadıım için ama bşka brnden destek alablrsn program ayarları için