AVG ve win7

Banned
14-05-2009, 00:29   |  #26  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj
Recep Baltaş
Norton 2009 satın alın derim.
Norton 2009 u blmem ama nortan 360 da windws 7 ile uyumlu değil.

Banned
14-05-2009, 00:29   |  #27  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
406 mesaj
Recep Baltaş
Siz neden bahsediyorsunuz? Size kaynaklarıyla beraber gösterdim. NOD32'de Güvenlik Duvarı yok diye. Siz hala Güvenlik Duvarı nedir onu bilmiyorsunuz.

Bu "Güvenlik Duvarı" değildir. Sizi okumaya ve bilgi edinmeye davet ediyorum:

Sen bunları iyi biliyorsun ama bilmediğin tekşey esedin diğerleri gibi olmadığı esed windows ile bütünleşik bir güvenlik duvarına sahip git xp kur sonra esed sec 4.0 kur sonra windows güvenlik duvarını kapatmayı dene bak bakalım duvar kapansada esedin güvenlik duvarı açık kalıyor.Bilmesek idaa etmeyiz.Şidi xp nin imajını geri getiricem senin yüzünden.

jacobs
14-05-2009, 00:33   |  #28  
Yıllanmış Üye
122 mesaj

Sabırım @DETROID adlı arkadaşın burda nod32 diye bahsettiği yazılım sisteminde yüklü olarak bulunn Eset Smart Security 4.
Anlaşılamayan nokta bu olsa gerek

yawmaniak
14-05-2009, 02:13   |  #29  
Taze Üye
18 mesaj

arkadaslar yorumlarınızı cok dıkkatle okudum recep arkadasımıza tamamen katılıyorum oncelıkle eset smart securıty ve nod 32 antıvirus arasıda fark vardır sıtede compare deyın anlarsınız
bu kaspersky ınternet securıty le kaspersky antı vırus arasında da vardır
norton 2009 urunlerınde de

eger guvenlık sıstemlerı hakkında yorum yapılacaksa bende deneyımlerımı paylasmak ısterım
oncelıkle ılk tavsıyem
1*norton 2009 ınternet securıty bunu tek gecerım
en ıyı korumayı bu saglıyor
nortonla ozdeslesen hantallık pcyı yorması vb
artık yok yenı cekırdek sıstemıyle daha stabıl calısıyor her turlu koruma var chıpın yaptıgı arastırmalarda da en ıyısı secıldı hatırlatırım
ama gene de ram ı dıgerlerıne gore de daha fazla yıyor demesı benden

2*kaspersky KİS2009 ınternet securty tavsıyem ove ove bıtıremem bunlar cok kullanıslı akıllı sıstemler aradaslar ya norton ve kis ıkısını de kullandım trıal olarak cok memnun kladım vırus falan da gırmedı
daha bastan yakalayıp onluyor

3*eset smart securty 4.0.24 turkce var
arkadaslar cok ıyı bu da ama ben kullanmayı beceremedım
ve norton ve kaspersky a gore ram ı daha fazla yıyor ben o yuzden fazla kullanmadım kaldırdım
4*suan avira smart securıty 9.0.0.367 versıyonunu kullanıyorum
cok memnunum dıgerlerıne gore de kullanıslı 6 aylık key de buldum ınternette dolu
sıstemı yormuyor eset gıbı
norton ve kasperle aynı kefeye koyabılırım
cok kullanıslı ve stabıl calısıyor
wındows 7 ıcın konusmuyorum
wındows vısta ıcın yorum yaptıgımı belırteyım
toshıba sallıte laptop amd 64x2 2.0 3 gb ram var 200 gb harddısk var kotu bır makına da degıl
ama sızı su konuda uyarmak ıstıyorum
avastta karsı alerjım var kullananları da anlamıyorum
yanlıs alarm vermesını mı dıyeyım sıstem dosyamı sıldı yanlıslıkla sıstemım coktu onu mu dıyeym

avg de ne ısımıze yarıcak ya
nete gırın guzelım sıstemler var full ındır kullan onu da bılmıyorsan
trıal kullan ıstedıgını kaldır sıl yenısını dene
hem tecruben artar
1 ay eset 1 ay kaspersky
1 ay 360 norton
1 ay 2009 norton kıs
sonra avıra smart securıty de cok ıyı
kullan gayrı denemesı bedava:D
sonuc
sıralamam
1 norton 2009 ınternet securıty
2 kaspersky 2009 ınternet securıty
3 avıra premıum securty suıt 2009
4 eset smart securıty 4.0.024

Recep Baltaş
14-05-2009, 02:45   |  #30  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj
jacobs
Sabırım @DETROID adlı arkadaşın burda nod32 diye bahsettiği yazılım sisteminde yüklü olarak bulunn Eset Smart Security 4.
Anlaşılamayan nokta bu olsa
Ben bunu çoktandır biliyorum fakat arkadaş Smart Security'ye de NOD32 diyor....

Banned
14-05-2009, 02:47   |  #31  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 1
325 mesaj

Ürün karmaşası sanırım. Dikkat etmek gerek tabi...

Banned
14-05-2009, 10:59   |  #32  
Banlandı
406 mesaj

Recap arkadaşımız anti vürüs konusunda baya ilerlemiş anlaşılan.Okadar ilerlemişki tavsiye ettigi nortonun daha windows 7 destekli olmadığını bile bilmiyor.Recep arkadaşım sadece güvenlik duvarı bir işe yaramaz güncellemeleri microsoft niye sitesinden gönderiyor açıkları kapatsın diye güvenlik duvarı olsada olmasada nod 32 anti vürüs + sec kendi koruma duvarını oluşturuyor.Nediye nod32 antivürüs yükleyeyim zaten smart sec de antivürüs var.

Recep Baltaş
14-05-2009, 17:15   |  #33  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Konuyu iyi takip ederseniz Anti-Virüs tavsiyesi isteyen arkadaşın konuyu açan arkadaş değil, başka bir arkadaş olduğunu anlardınız. AV tavsiyesi isteyen arkadaş Windows 7 uyumluluğundan bahsetmediği için Windows 7 destekleyen bir AV tavsiye etmeye gerek yok.

Ben sadece güvenlik duvarı önemlidir demedim zate. İyi okursanız yazdıklarım sadece bir sayfa arkada duruyor.

Ben şunu dedim: NOD32'de güvenlik duvarı yok.

Fakat siz daha yukarıdaki son mesajınıza kadar Eset NOD32 ve Eset Smart Securtiy'den aynı yazılım gibi bahsettiniz.

Banned
14-05-2009, 17:18   |  #34  
Banlandı
406 mesaj

Sen haklısın ben senin gibi insanlarla konuşmamayı tercih ederim çünkü senin gibi insanlar asla hata yapmayı kabul etmez hatasını başka bir şaçmalıkla sıvamaya çalışır.Susuyorum......