Avira Premium Security Suite kullanan varsa

Matalien
23-06-2008, 00:49   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
128 mesaj

Daha önce kaspersky internet security kullanıyordum.Başlat/Denetim Masası/Güvenlik Merkezini tıkladığımda güvenlik duvarı için eğer Windows un güvenlik duvarı açıksa Bu bilgisayarda yüklü güvenlik duvarlarından en az biri açık yazıyordu.Eğer windows un güvenlik duvarı kapalıysa Kaspersky internet security açık  yazıyordu.
Şimdilerde Avira Premium Security Suite kullanıyorum.Fakat şöyle bir şey ile karşılaştım windows un güvenlik duvarını açık olarak ta ayarlasam kapalı olarakta ayarlasam Bu bilgisayarda yüklü güvenlik duvarlarından en az biri açık yazıyor.

Eğer sizde benim gibi Avira premium security suite kullanıyorsanız sizdede durum aynı mı?Yani windows un güvenlik duvarı açık olsada kapalı olsada Bu bilgisayarda yüklü güvenlik duvarlarından en az biri açık yazıyor mu?

Bunu önemsememin nedeni aviradan önce comodo firewall kurmuştum.Belki silme ile ilgili bir problem yaşıyor olabilirim.Yani hala comodo aktif olabilir.

M@N
23-06-2008, 03:30   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
104 mesaj

avira nın ve windows un güvenlik duvarını aynı anda kapa bakalım yine açık gözükecekmi..

Matalien
23-06-2008, 15:56   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
128 mesaj

M@n zekice.
Dediğini yaptım şimdi "comodo firewall pro açık" diyor. Yani silme ile ilgili problem yaşıyorum.Kurup tekrar silecem.

M@N
23-06-2008, 20:07   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
104 mesaj

Your uninstaller diye bir program var onunla silersen tamamen kaldırırsın sıstemden.. sevindim çözüldüğüne sorunun