Avira Türkçe mi

Banned
11-03-2009, 17:22   |  #26  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj
ziyaaa
Nortonu avira ile kıyaslıyorsun olacak iş değil.Sen eminim avira kullanmıyorsundur beğenmediğin kaspersky nod norton yada avast kullanıcısısındır kesin.
bence sen kaptırıp alıntıyı yanlış kişiden aldın asıl avirayı burada savunan benim kıyas kabul etmez demekle avira ile norton kıyaslanmaz avira daha iyi demek istedim.üstelik hemen hemen bir senedir avira kullanıyorum ve şimdilik başka antide kullanmayı düşünmüyorum.

net24
11-03-2009, 17:45   |  #27  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,233 mesaj
Kylie
bu işleri anlamak için biraz ingilizce birazda kafa lazım yoksa çevremde bilgisayarı olupta daha belgelerimde ne olduğunu bilmeyen insanlar var onun içinde sen istediğin kadar programı kullanım açısından kolay yap adam anlamadıktan sonra ne çare.

avira içerik açısından zor gibi görünsede kullanımı çok kolaydır ve en az bir kaspersky kadar koruması iyidir özellikle ücretli sürümleri daha iyidir.
bu arada nortonla kıyaslamışsın ama bence norton avira kadar iyi değil kıyas kabul etmez bu konuda.

norton aklıma geldi ondan örnek olsun diye verdim

Boracalin
11-03-2009, 23:37   |  #28  
Boracalin avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 8
1,592 mesaj

arkadaşlar avira en iyi ücretsiz yazılımdır... yanılmıyorsam 2008 de ödülde aldı... ve gerçekten kullanımı basittir... avast ben bir defa kullandım yıllar önce sağolsun, ota .oka öterdi ama bir hafta sonra makina iflasın eşiğine geldi... yemediği virüs kalmamış garibimin.. Avg fena değildir ama avira kadar da başarılı değildir.... Bu arada CIS deneyen yok mu hiç ? Comodo Internet Security.. Firewall ve antivirüs bir arada... Ayrıca nod 32 var bende Anti virüs ve antispyware olarak... İkisi bir arada çalışıyor daha kaç aydır başım ağrımadı... Ama aviranın hakkınıda yemeyelim... Bir free internet security çıkarırsa avira direk kurarım valla... Hem gayet kolay kullanışlıdır... Türkçe olmasına gerek yok iş yapsın...

TÜRK
09-04-2009, 15:33   |  #29  
Yeni Üye
20 mesaj
efekerem
Selam arkadaşlar avira freenin  türkçe menüsü var mı ?
bende avira kullaniyorum ama ingilizce olmasi size bir zorluk olacagini zannetmiyorum,sadece isaretli olan yerlere bir seyler yaz aktiv et vekullan
örnek 1: * mr,ms diye soruyor erkek (mr)bayan (ms)
      2: *Fristname (bir isim yaz)Lastname soyisim (bir isim yaz)

enson mail adresini yaz devam et  ondan sonrasini hep kendisi yapiyor.

siyahkuş
09-04-2009, 16:10   |  #30  
Taze Üye
2 mesaj

arkadsım türkcesi yok tavsiyem kaspersky internet security 2009 kullan ve gücünü göt....