Avira Türkçe mi

efekerem
10-03-2009, 23:59   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
875 mesaj

Selam arkadaşlar avira freenin  türkçe menüsü var mı ?

ziyaaa
11-03-2009, 00:05   |  #2  
Yıllanmış Üye
309 mesaj

yok diye biliyoruz AVAST KULLAN

Banned
11-03-2009, 00:07   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

maalesef yok ing.kullanacaksın mecburen.

ziyaaa
11-03-2009, 00:13   |  #4  
Yıllanmış Üye
309 mesaj

turkce menu ile ilgili bir calışma vardır diye düsünüyorum o turkce olana kadar sen avast kullan vazgecemezsin ondan:d

Banned
11-03-2009, 00:14   |  #5  
Banlandı
5,024 mesaj
ziyaaa
sen avast kullan vazgecemezsin ondan:
bence kullanma uzak durman daha iyi olur tabi virüslerle uğraşmak istemiyorsan o ayrı.

ziyaaa
11-03-2009, 00:19   |  #6  
Yıllanmış Üye
309 mesaj
Kylie
bence kullanma uzak durman daha iyi olur tabi virüslerle uğraşmak istemiyorsan o ayrı.
arkadas avastı tercih edecek gibi türkce olmaması cok kötü hayatta kullanmam.Milyonlarca kişi kullanıyor avastı onun kacırdığı virüsü avirada kacırır.

ziyaaa
11-03-2009, 00:22   |  #7  
Yıllanmış Üye
309 mesaj
Kylie
bu avira ya kullananların yada kullanmayan benim başıma bir dert acacak ya hadi hayırlısı :D
ya ben ya milyonlar:D

Banned
11-03-2009, 00:26   |  #8  
Banlandı
5,024 mesaj
ziyaaa
arkadas avastı tercih edecek gibi türkce olmaması cok kötü hayatta kullanmam.Milyonlarca kişi kullanıyor avastı onun kacırdığı virüsü avirada kacırır.
türkçe olmasın ne farkeder bu kadarda ing.mağduru değildir arkadaş herhalde zaten programın zor bir yönü yok ki güncellemeyi oto.yapıyor açıyorsun taratıyorsun hepsi bu.

ayrıca avast kullanıp virüsü yedikten sonra avirayla kurtulan çok oldu o yüzden merak etme avastın kaçırdığını avira hayatta kaçırmaz bi bildiğimiz var bizimde.

ziyaaa
11-03-2009, 00:31   |  #9  
Yıllanmış Üye
309 mesaj

Hadi itiraf ediyorum avira türkce olsa bende kullanırdım koruma bakımından söylemiyorum bunu  görünüşü en cok hosuma giden program.

ziyaaa
11-03-2009, 00:34   |  #10  
Yıllanmış Üye
309 mesaj
Kylie
türkçe olmasın ne farkeder bu kadarda ing.mağduru değildir arkadaş herhalde zaten programın zor bir yönü yok ki güncellemeyi oto.yapıyor açıyorsun taratıyorsun hepsi bu.

ayrıca avast kullanıp virüsü yedikten sonra avirayla kurtulan çok oldu o yüzden merak etme avastın kaçırdığını avira hayatta kaçırmaz bi bildiğimiz var bizimde.

öyle deme aviranın ayarlarını yapmak önemli bunun içinde inglizce sart aviranın türkce sitesi var programda turkce olsun artık bunu bekliyoruz.

Banned
11-03-2009, 00:36   |  #11  
Banlandı
5,024 mesaj

türkçelik bir şeyi yok aviranın kullanımı çok pratik onun içinde çok takmayın türkçe diil diye.

ayrıca benim bildiğim virüs programı koruması iyi olduğu için kullanılır görsel yönü iyi diye değil sen karıştırmayasın bu antivirüs işini?

ziyaaa
11-03-2009, 00:39   |  #12  
Yıllanmış Üye
309 mesaj
Kylie
türkçelik bir şeyi yok aviranın kullanımı çok pratik onun içinde çok takmayın türkçe diil diye.

ayrıca benim bildiğim virüs programı koruması iyi olduğu için kullanılır görsel yönü iyi diye değil sen karıştırmayasın bu antivirüs işini?

ben hiçbir antirüs korumasına güvenmiyorum o yüzden görsel yönüne bakarım önce avira bu konuda iyi chip gibi bozulmazlar umarım.

Banned
11-03-2009, 00:46   |  #13  
Banlandı
5,024 mesaj
ziyaaa
ben hiçbir antirüs korumasına güvenmiyorum o yüzden görsel yönüne bakarım önce avira bu konuda iyi chip gibi bozulmazlar umarım.
anti önemlidir pc'i için o yüzden görsellikten önce koruma gelir eğer anlık koruması varsa daha iyi olur.

nette bilgisayarınız için ilk koruma her zaman sizsinizdir bu bir gerçek ama bilgisayar için olmazsa olmaz programlar vardır bunlarıda kurmak allahın emridir antide bunlardan biri.

yoksa sen istediğin kadar dikkat et her virüs "merhaba acaba bilgisayarınıza girebilirmiyim" diye haber vermiyor peki onları nasıl önleyeceksin anti olmadan ya da sileceksin demek ki hayatta inanman gereken şeyler var antide bunlardan biri o.k.

ziyaaa
11-03-2009, 00:53   |  #14  
Yıllanmış Üye
309 mesaj

Tamam tesekkür ederim:)Benden bu kadar .

Banned
11-03-2009, 00:59   |  #15  
Banlandı
5,024 mesaj
ziyaaa
Tamam tesekkür ederim:)Benden bu kadar .
sen bilirsin gidene kal demem ben anti konusunda sormak istediğin bir şey olursa burdayım,by.

Son Düzenleme: Kylie ~ 11 Mart 2009 01:00
ibrahim19
11-03-2009, 01:21   |  #16  
Yıllanmış Üye
635 mesaj

gene virüs savaşına döndü

efekerem
11-03-2009, 01:32   |  #17  
OP Yıllanmış Üye
875 mesaj

Saolun arkadaşlar ben eng olunca kullanamam gibi bir durum ortaya çıkmasın avira baktım eng. yazıyor lisan olarak ondan sordum Tşk ederim Avira en iyi free ise onu kullanırız Scan der ;)

Semih Özyurt
11-03-2009, 01:55   |  #18  
Semih Özyurt avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,749 mesaj

dostum ben 2 yıldır avira antivir free kullanıyorum şimdilik aviranın türkçe menüsü yok ama kullanımı basit bir arayüze sahip + aviranın yeni sürümü mart ayı içerisinde çıkacak yeni sürümü türkçe olurmu bilinmez

cam-ali
11-03-2009, 02:49   |  #19  
Yıllanmış Üye
281 mesaj
Kylie

Bende Sana Katılıyorum Arkadaşım Pc ile Uğraşan Adamın Bildiği İng. O Programı Kullanmaya Yeter ....

CouseN
11-03-2009, 11:32   |  #20  
Yıllanmış Üye
206 mesaj

avast'a haksızlık etmeyin yıllardır kullanıyorum hiç kaçırmadı sorunsuz çalışıyo Türkçe olması avantaj tabi...avira'da güzel tercih meselesi ama avast'ta iyi bence...

Banned
11-03-2009, 14:20   |  #21  
Banlandı
5,024 mesaj

aslında acıyorum ben bu avasta ama ne yapalım yazan kötü yazmış bunun içinde tüm kabahat o kişide.

net24
11-03-2009, 14:26   |  #22  
Yıllanmış Üye
1,233 mesaj
Kylie
anti önemlidir pc'i için o yüzden görsellikten önce koruma gelir eğer anlık koruması varsa daha iyi olur.

nette bilgisayarınız için ilk koruma her zaman sizsinizdir bu bir gerçek ama bilgisayar için olmazsa olmaz programlar vardır bunlarıda kurmak allahın emridir antide bunlardan biri.

yoksa sen istediğin kadar dikkat et her virüs "merhaba acaba bilgisayarınıza girebilirmiyim" diye haber vermiyor peki onları nasıl önleyeceksin anti olmadan ya da sileceksin demek ki hayatta inanman gereken şeyler var antide bunlardan biri o.k.

aslında kullanım kolaylığı açısından görünümde önemli.sonuçta bilgisayar denen şeyleri sadece bizim gibi bilg. den iyi anlayan insanlar değil birçok kişi farklı amaçla kullanıyo.ama doğrusu bence şöyle olmalı

1.)Güvenlik
2-)görünüm ve kullanım kolaylığı

şimdi son olarak şunu yazayım.

bir kaspersky la bir nod32 ve nortonun kullanım kolaylığıyla avira bir değil :D:DBeğendim

saygılar:D

net24
11-03-2009, 14:27   |  #23  
Yıllanmış Üye
1,233 mesaj

ama kylie arkadaşımızda çok haklı

Banned
11-03-2009, 14:41   |  #24  
Banlandı
5,024 mesaj
net24
aslında kullanım kolaylığı açısından görünümde önemli.sonuçta bilgisayar denen şeyleri sadece bizim gibi bilg. den iyi anlayan insanlar değil birçok kişi farklı amaçla kullanıyo.ama doğrusu bence şöyle olmalı

1.)Güvenlik
2-)görünüm ve kullanım kolaylığı

şimdi son olarak şunu yazayım.

bir kaspersky la bir nod32 ve nortonun kullanım kolaylığıyla avira bir değil :D:DBeğendim

saygılar:

bu işleri anlamak için biraz ingilizce birazda kafa lazım yoksa çevremde bilgisayarı olupta daha belgelerimde ne olduğunu bilmeyen insanlar var onun içinde sen istediğin kadar programı kullanım açısından kolay yap adam anlamadıktan sonra ne çare.

avira içerik açısından zor gibi görünsede kullanımı çok kolaydır ve en az bir kaspersky kadar koruması iyidir özellikle ücretli sürümleri daha iyidir.
bu arada nortonla kıyaslamışsın ama bence norton avira kadar iyi değil kıyas kabul etmez bu konuda.

ziyaaa
11-03-2009, 17:16   |  #25  
Yıllanmış Üye
309 mesaj
Kylie
bu işleri anlamak için biraz ingilizce birazda kafa lazım yoksa çevremde bilgisayarı olupta daha belgelerimde ne olduğunu bilmeyen insanlar var onun içinde sen istediğin kadar programı kullanım açısından kolay yap adam anlamadıktan sonra ne çare.

avira içerik açısından zor gibi görünsede kullanımı çok kolaydır ve en az bir kaspersky kadar koruması iyidir özellikle ücretli sürümleri daha iyidir.
bu arada nortonla kıyaslamışsın ama bence norton avira kadar iyi değil kıyas kabul etmez bu konuda.

Nortonu avira ile kıyaslıyorsun olacak iş değil.Sen eminim avira kullanmıyorsundur beğenmediğin kaspersky nod norton yada avast kullanıcısısındır kesin.