Aynı Modemden Kullanılan İnternet Hakkında

GsMaxPower
01-08-2009, 15:16   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

Merhaba ArkadaşLar Ben Aynı MOdem Üzerinden 2 Bilgisayar KUllanıyorum. Wireless Uzerınden LapTop Ve Ethernet Uzerınden Masaüstü. Ben Bu İki bilgisayar Arasında Dosya ALış Verişi Yapmak İçin Ağ Kurmak İstiyorum . NasıL yapabileceğim Konusunda Yardımlarınızı Bekliyorum. Şimdiden Teşekkür Ederim

Erhan Tiryakioğlu
01-08-2009, 15:41   |  #2  
Erhan Tiryakioğlu avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
4,716 mesaj

ÇÖZÜM ÖNERİSİ : Bir Adet Daha Ethernet Kablosu al Ve (Modemin 1 Fazla Port Barındırıyorsa) O AAldığın Kablonun Bir Ucuna Laptop'unu Bir Tarafına ise Modemin Portunu Tak Ve Ayarları Yap (Ağ Bağlantılarından)

GsMaxPower
01-08-2009, 15:54   |  #3  
OP Taze Üye
7 mesaj
Alıntı: erhantiryakioglu  
ÇÖZÜM ÖNERİSİ : Bir Adet Daha Ethernet Kablosu al Ve (Modemin 1 Fazla Port Barındırıyorsa) O AAldığın Kablonun Bir Ucuna Laptop'unu Bir Tarafına ise Modemin Portunu Tak Ve Ayarları Yap (Ağ Bağlantılarından)
Önerin İçin Teşekkür Ederim Erhan Ama İlla LapTop Ve Adsl Modem Arasında Ethernet KabLosu Şartmı Başka Yolu Yokmu ACaba ?

Erhan Tiryakioğlu
01-08-2009, 16:07   |  #4  
Erhan Tiryakioğlu avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
4,716 mesaj

SOHBET : Abicim Önce Rica Ederim Ne Demek Diyorum Ve Bundan Başka Çözüm Önerisi Sunamam Ancak Sen [email=Mustafa@PC]Mustafa@PC[/email] Abimize Ö.M (Özel Mesaj) Gönderirsen Onun Sana Yardımı Olacaktır Mustafa Abime Erhan Sizi Tavsiye Etti Diyebilirsiniz ... İyi Günler Sorunsuz Sistemler...

GsMaxPower
01-08-2009, 16:12   |  #5  
OP Taze Üye
7 mesaj
Alıntı: erhantiryakioglu  
SOHBET : Abicim Önce Rica Ederim Ne Demek Diyorum Ve Bundan Başka Çözüm Önerisi Sunamam Ancak Sen [email=Mustafa@PC]Mustafa@PC[/email] Abimize Ö.M (Özel Mesaj) Gönderirsen Onun Sana Yardımı Olacaktır Mustafa Abime Erhan Sizi Tavsiye Etti Diyebilirsiniz ... İyi Günler Sorunsuz Sistemler...
Çok saoL Tamam Seni Referans Gösterip Bi Yardımını Rica Ediyim (=
İyi GünLer Sanada...