bANA yARDIM eDİN

HPQ-User
17-02-2010, 16:14   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Kübra sormuş:

yada facebook yada başka yerlerde fotoğraf resim yükleyemiyorum. örneğin www.facebook.com da resim yükle yapıp gözata bastığımda belgeler dosyası açılıyor ve bu durum internetin kısa sürede donmasına neden oluyor yardım edin.

İkinci bir derdim ise pcmdeki bazı oyunlar internet expolorer media center player ve diğer başka programların üzerinde başka bi simge daha var. bu sorunu çözdüm pc açılırken F8 e bastım güvenli kipini seçtim oldu ama programların simgelerinin üzerinde düzeltmeden önce bulunan simgelerin oluştuğu programlara tıkladığım ve sonra kapadığımda tekrar geldi ne yapmalıyım bu iki sorun hakkında bni bilgilendirirseniz çok sevinirim:)

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
fare ve klavye ayrı pil ile çalışmakta

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 6.0; Trident/4.0; GTB6.3; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; WWTClient2; OfficeLiveConnector.1.3; OfficeLivePatch.0.0; .NET CLR 3.5.30729; .NET CLR 3.0.30729)

_hEro
17-02-2010, 16:23   |  #2  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,428 mesaj

Facebook hakkında bir fikrim yok.
Diğer sorun için açacağınız dosyaya sağ tık birlikte aç deyin.Çıkan sekmeden varsayılan program ayarlaya tıklatın.Ardından çıkan listeden açmak istediğiniz programı seçin ve aşşağıdaki "herzaman bu programı kullan" gibi bir seçenek var.işaretleyin ve uygulayın.