Başlat Çubuğu vb. Görünümleri Değiştiremiyorum ..

spungej
13-06-2009, 16:13   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
82 mesaj

.

Arkadaşlar ;

Biliyoruz ki StyLe XP vb . Windows Makyaj Programları ile Windows görünüşünü baştan aşağıya yenileyebiliyoruz .. :

Ancak benim bir sorunum var .. Piyasadaki tüm makyaj programlarını kullanmama rağmen Windows görünüşümü bir türLü değiştiremiyorum =) Ne düğmeleri , ne görev çubu nede Başlat çubuğunun tipini .. Hiç birinin stilini değiştiremiyorum .. İşte PC'mden bir snapshot :

Bunun nedeni ne olabilir .? Yada nasıl düzeltebilirim .? Lütfen konudan anlayanlar yardım etsin .. Şimdiden teşekkürler .. Yorumlarınızı bekliyorum ... Bu arada Service Pack 3 kullanıyorum .!!

.

Son Düzenleme: spungej ~ 13 Haziran 2009 16:18
Burak Torun
13-06-2009, 16:22   |  #2  
Burak Torun avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,679 mesaj

Makyajlar Windows'un dosyalarını modifiye eder. Bu da sistemde bazı hatalara sebep olabilir. Ayrıca Windows'unuz korsan. İlk önce makyajı Revo yada Your Unistaller ile kaldırın. Daha sonra eski Xp'ye geri dönün. Muhtemelen sorun düzelecektir...

spungej
13-06-2009, 16:25   |  #3  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
82 mesaj

Revo ile makyajı nasıl kaldıracağım tarif edermisiniz .?

Burak Torun
13-06-2009, 16:33   |  #4  
Burak Torun avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,679 mesaj

Revo'yu yükleyip kaldırmak istediğiniz programın üstüne tıklayın, sonra yukarıda "kaldır" diye bir seçenek var onu tıklayın. Sonra size kaldırma çeşitlerini soracak. Geliştirilmişi tıklayın ve devam edin. Daha sonra programdan kalan artıkları otomatik olarak bulur ve size sadece onları temizlemek kalır. Bir kere kullandınız mı zaten anlarsınız...

Banned
13-06-2009, 16:59   |  #5  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Tek tavsiye windowbilinds yazılımını kullanın. Sisteme zarar vermden, kasmadan, yüzlerce mükemmel temalar kullanabilirsiniz.

Sizin sorununuz sanırım sp3 yükledikten sonra xp sp3 uxtheme patcher kullanmadınız. Kullanmak isterseniz netten indirebilirsiniz. Ancak bu şekilde kullanacağınız temalar klasik windows temalarından farklı olmaz, windowsbilins temalarıyla kıyaslanamaz bile.