bass led uygulaması

evrenoss
20-01-2010, 15:32   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
24 mesaj

s.a arkadaslar sıze sorum olucak bende 2+1 altec lansıng ses sıstemı var bass led takmak ıstıyorum hanı takıolarya bass rıtmınıe gore yanıp sonuo bende taksam sorun olurmu acaba calısırmı ben sordum mavı led yapıskanlı serıt fıyatı metresı 16 tl 12 woltla calısıo dedı adam nası baglasak bass rıtmıne gore yanıp soner bılen varsa yardım etsın ses sıstemıne zararı olurmu acaba ben gordm adamlar yapmıs bazıları x530 felan dısco gıbı oluo bılen varsa yardım etsın

xxömür
20-01-2010, 16:52   |  #2  
xxömür avatarı
Yıllanmış Üye
1,574 mesaj

hoparlör cıkısına baglaman gerekli tabi direk baglarsan calısabilir ama cihazına zararda verebilir mesela ben oto amfisinde ve ev amfisinde bu sekilde kullanıyorum en ufak sorun yok ama 2+1 5+1 gibi basit cihazların gücü zayıf oldugu icin bu tür işlemleri gercekleştirmek icin sese duyarlı ayrı bir kit almak lazım  Vumetre diye arastırırsanız istedğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz

evrenoss
21-01-2010, 15:48   |  #3  
OP Yeni Üye
24 mesaj

aga bana nası yapcam onu anlatın vumetreye baktım onu led baglıcam
nereye baglıcam

evrenoss
21-01-2010, 15:50   |  #4  
OP Yeni Üye
24 mesaj
Alıntı: xxömür  
hoparlör cıkısına baglaman gerekli tabi direk baglarsan calısabilir ama cihazına zararda verebilir mesela ben oto amfisinde ve ev amfisinde bu sekilde kullanıyorum en ufak sorun yok ama 2+1 5+1 gibi basit cihazların gücü zayıf oldugu icin bu tür işlemleri gercekleştirmek icin sese duyarlı ayrı bir kit almak lazım  Vumetre diye arastırırsanız istedğiniz bilgiye ulaş
haci af edersınde 5+1 2+1 gıbı basıt cıhazlar demısın o cıhazlar senı sallar z5500 de 5+1 sen sımdı buna basıtmı dıon tehehee pıooner ev sinema sistemi 13 miyar oda 5+1 odamı basit sistem

xxömür
22-01-2010, 17:43   |  #5  
xxömür avatarı
Yıllanmış Üye
1,574 mesaj
Alıntı: evrenoss  
haci af edersınde 5+1 2+1 gıbı basıt cıhazlar demısın o cıhazlar senı sallar z5500 de 5+1 sen sımdı buna basıtmı dıon tehehee pıooner ev sinema sistemi 13 miyar oda 5+1 odamı basit
arkadasım lafların anlamı yerine göre değişir basit dedim cünkü bir hifi sisteme göre tabii ki basit hem ses olarak hemde kurulum olarak bunun aksi inkar edilemez
oto ses sistemleride aynı sekilde piyasadaki kactane 5+1 kendi fiyatına denk bir sekilde alınmıs oto amfisi gibi ses verebilir

örn:500 tl ye aldıgın 5+1 ile 500 tl ye aldıgın oto amfisi aynı seymi tabii ki 5+1 basit burada basit kelimesini kötü olarak algılama benim karsılastırdıklarımın yanında basitler